iCon професійне музичне обладнання

Icon мають 20 річну історію, протягом якої вони займалися прибутковим бізнесом поширення медіа-контенту (фільмів), професійного аудіо, інсталяційного та студійного обладнання на території всього Гонконгу і Китаю. Після становлення себе в якості домінуючої в регіоні компанії-дистрибутора, засновник Icon Джо Вонг вирішив перейти на рівень виробництва сценічного і студійного обладнання для світового ринку. Так зародилася Icon Global Corporation

Про бренд iCon

Icon мають 20 річну історію, протягом якої вони займалися прибутковим бізнесом поширення медіа-контенту (фільмів), професійного аудіо, інсталяційного та студійного обладнання на території всього Гонконгу і Китаю. Після становлення себе в якості домінуючої в регіоні компанії-дистрибутора, засновник Icon Джо Вонг вирішив перейти на рівень виробництва сценічного і студійного обладнання для світового ринку. Так зародилася Icon Global Corporation.

З 1999 року здійснено значне інвестування в область досліджень і розробок, розвиток інфраструктури та виробничих потужностей. Досягнувши світового рівня в галузі досліджень, розробок і виробничих потужностей, Icon Global Corporation прийняли рішення вкладати кошти в розвиток ринку відповідної продукції та створення всесвітньо відомого бренду. Для досягнення цих високих цілей, було прийнято рішення про стратегічне партнерство з Icon Digital Corporation, американською компанією, заснованою Стівом Коєном, ветераном індустрії. Кілька років пішло на процес становлення, і в результаті в даний час підрозділ компанії в США успішно керує дистрибуцією продукції у всьому світі зі свого офісу в Міддлтоні, штат Вісконсін. На додаток до виробництва сотень унікальних професійних аудіо приладів, Icon належать і знаходяться під управлінням об'єкти в Гонконзі і Гуанчжоу, Китай. Саме вони є штаб квартирою для більшості операційної та дослідницької діяльності.

Майбутнє виглядає яскравим. Завдяки унікальній міжнародній команді розробників, асортимент продукції, яка лідирує в своїх областях, дуже широкий. Починаючи від мікрофонів, процесорів, MIDI-контролерів, моніторів і безлічі студійних аксесуарів і до сценічних акустичних систем. Щороку він розширюється 10-15 новими дуже цікавими і корисними продуктами. Ідеї ​​створення цих продуктів ініціюються музикантами, інженерами і ентузіастами, а втілюються в реальність зусиллям в області розробок і досліджень штатних інженерів, які базуються в Азії і США, а також залучених фахівців, незалежно від їх місця розташування. Кредо Icon в області розробок і досліджень звучить так: «якщо продукти повинні використовуватися в кожному куточку світу, то там вони і повинні бути розроблені людьми, які будуть їх використовувати».

Основні товарні категорії iCon фірми в інтернет-магазині LuxPRO:

  • цифрові мікшерні пульти;
  • звукові карти;
  • системи обробки звуку.