Мікшерні пульти Allen & Heath

Висока технологічність виробництва Allen & Heath, персонал грамотних і професійних інженерів і позитивні відгуки від відомих світових ді-джеїв роблять компанію найбільш затребуваною на ринку. В асортименті бренду професійні мікшера: концертні пульти з ефектами, цифрові консолі, багатоцільові пульти, мікшера для DJ, компактні мікшерні пульти.

Якщо запитати у ді-джея, обладнанням якого бренду він користується, то більшість відповідей будуть схожими - Allen & Heath. Дана компанія зуміла завоювати авторитет у найпрофесійніших Dj, які віддають перевагу в своїй роботі обладнання даного бренду.

Невелика історія успіху фірми Allen & Heath

Професійні діджейські пульти - основний напрямок діяльності бренду. Почавши свої активні розробки в 70-х роках минулого століття, на сьогоднішній день компанія Allen & Heath - найбільш затребувана на європейському і світовому ринках. Скрізь, де необхідно домогтися якісного звуку, використовують техніку саме даної фірми, - на радіостанціях, в концертних заходах, знамениті ді-джеї в своїх виступах і т.д.

Головна особливість бренду - в грамотно інженерський підході до виробництва мікшерів. Кожна модель проходить численні тестування, в процесі яких виявляються неполадки. Кожна несправність усувається вмить, але навіть після цього інженери Allen & Heath продовжують перевірку обладнання, домагаючись ідеального звучання.

Висока технологічність виробництва, персонал грамотних і професійних інженерів і позитивні відгуки від відомих світових ді-джеїв роблять компанію найбільш затребуваною на ринку.

 

Інтернет-магазин LuxPRO і асортимент музичної продукції Allen & Heath

Музичні товари даної компанії, представлені в інтернет-магазині LuxPRO, відрізняються надійністю, високою якістю і простотою у використанні навіть для початківців музикантів.

Основні товарні категорії можна представити в наступному вигляді:
• Dj мікшери найпопулярнішою серії XONE: компактні і ногофукціональние пристрої, що дозволяють добитися максимального ефекту в розробки музичних композицій;
• аналогові мікшерні пульти серії ZED, які можуть використовуватися музикантами, звукорежисерами на студіях звукозапису;
• цифрові консолі з прекрасним набором функціональних можливостей, виконаних в цікавих і стильних дизайнах;
• різні модельні варіанти периферії для мікшерів, зокрема - модулі розширення.

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує замовити необхідну модель товару з попередньою консультацією з нашими фахівцями, які допоможуть визначитися з вибором і порадити потрібну модель мікшерного пульта від компанії Allen & Heath.