Іспанські гітари ALHAMBRA

Alhambra - це компанія яка, виготовляє унікальні класичні гітари та гітари фламенко, що ідеально поєднують багаторічні традиції ручної роботи та передові технології деревообробки.

 

Компанія Alhambra: невеликий екскурс в історію 

Manufacturas Alhambra заснована в 1965 році і на даний момент має більш ніж 50-річний досвід створення кращих класичних і гітар фламенко в світі. Alhambra - це дружна родина, яка налічує понад 100 працівників, кожен з яких має солідний досвід у виробництві смичкових інструментів. Якість і надійність музичних інструментів, виготовлених Alhambra, гарантується комплексною системою управління технологічним процесом, який починається з вибору кращої сировини та закінчується безпосереднім випуском готової гітари. 
 
Гітари Alhambra відомі у всьому світі, завдяки перевіреній якості, ексклюзивному дизайну і чудовому звучанню. Звукові характеристики гітар цієї іспанської компанії - це результат роботи професіоналів і правильний підбір деревини. 

Модельні варіанти класичних гітар ALHAMBRA в інтернет-магазині LuxPRO  

Інтернет-магазин LuxPRO давно співпрацює з даним брендом, надаючи можливість кожному гітаристу купити якісний і максимально надійний інструмент. 
 
Іспанські гітари ALHAMBRA відрізняються наступними характеристиками: 
  • широкий ціновий діапазон: бюджетні варіанти для новачків і більш дорогі моделі для професійних гітаристів;
  • крім моделей для дорослих музикантів, фірма ALHAMBRA пропонує безліч моделей для дітей різного віку;
  • моделі виготовляються з найкращих порід дерев, які забезпечують насичений, точний і приємний звук;
  • механічна збірка дозволяє з точністю налаштувати інструмент навіть новачкам;
  • корпуси гітар відрізняються надійністю і зносостійкістю: одного разу куплений інструмент буде вірним супутником протягом всієї музичної кар'єри. 
Музичні товари від компанії ALHAMBRA в інтернет-магазині LuxPRO можна замовити з кваліфікованою допомогою наших спеціалістів, які проконсультують вас з усіх питань.