Аксесуари для смартфонів TYLT

За сучасними мірками зовсім ще молодий бренд Tylt (дата заснування - 2011 рік) завойовує позиції світового лідера в області виробництва стильних і функціональних мобільних аксесуарів і портативних аудіо пристроїв.

Причому «фішка» продукції не тільки в яскравому запам'ятовується дизайні, який успішно виділяє Tylt серед аналогічної продукції, а й в інноваційному підході і використанні новітніх технологій і матеріалів.

Поглянувши одного разу на продукцію Tylt Ви навряд чи зможете її забути. І це без перебільшень! Яскраві кольори, нестандартні дизайнерські рішення сміливо заявляють, що власник такої продукції 100% буде в центрі уваги.

Різноманіття продукції

Серед розмаїття асортиментного ряду Tylt навіть самі перебірливі покупці знайдуть «свій» продукт. Зарядні пристрої для смартфонів і планшетів, чохли-акумулятори і чохли із захисною функцією, автомобільні кріплення з технологією NFC, різноманітність кабелів і разветвителей - далеко не повний перелік продукції, яким радує компанія Tylt.

Однією з перших Tylt розробляє аксесуари для новітніх мобільних пристроїв (Apple iPhone 5, Samsung Galaxy S 4 і ін.), А також впроваджує передові технології - NFC і Qi.

Вся продукція TYLT виконана з високоякісних компонентів і матеріалів (екологічні пластмаси та полімерні матеріали), а в портативних зарядний пристрій використовуються надійні Li-ion батареї високої віддачі і великої місткості.

Функціональність кожного ізденія Tylt продумана до найменших подробиць. На окрему увагу заслуговують спеціальні наклейки з функцією NFC, за допомогою яких можна запускати додатки одним дотиком до пристрою.

Продукція Tylt неодноразово завойовувала всілякі нагороди за інновації і дизайн, і тепер українські споживачі зможуть особисто познайомитися з даними брендом і оцінити якість продукції не з чуток.