Інтерактивні дошки, монітори, навушники і ноутбуки Acer

Acer - тайванська компанія з виробництва комп'ютерної техніки і електроніки. Бренд Acer організований як два окремих бізнесу. Вони включають діяльність, яка присвячена дослідженням, дизайну, маркетингу, продажу та підтримки ІТ-продуктів, а також новому напрямку, який включає в себе операції по створенню власного хмари (BYOC) і електронного бізнесу.

Концепція Acer

Незалежно від їх різних областей діяльності, обидві групи працюють над спільним завданням подолання бар'єрів між людьми і технологіями. У той же час обидві групи також працюють над спільним баченням, втіленим в концепції BeingWare. Концепція визначається вертикальними бізнес-моделями з інтелектуальними підключеними пристроями і вкорінена в прагненні Acer створити Internet of Beings (IoB), яка являє собою орієнтовану на людину інтернет мережу, засновану на колективному інтелекті і, щоб зробити асортимент «розумних» пристроїв більш значущим і корисним для кінцевого користувача.
 
Інновації - одна з основних компетенцій Acer. Бренд прагне до досліджень, розробок та інновацій, а також до глибшого розуміння того, що вимагають клієнти і ринки. Об'єднавши їх з передовими технологіями, він представляє інноваційні та надійні продукти і послуги, продовжує проводити дослідження, і в 2017 році отримав 737 патентів по всьому світу, що на 12,9% більше, ніж в 2016.
 
Acer завжди прагне надавати професійні продукти і послуги, що підтверджують кредо компанії: «сервіс - це гордість Acer». Бренд виробляє тільки продукти із суворим контролем якістю і ретельної системою обслуговування клієнтів.

Особливості проекторів Acer

• Візуальні ефекти - навіть в освітлених кімнатах презентації будуть проектуватися у високій якості. Після тривалого використання проектора кольору і текст як і раніше будуть яскравими і чіткими завдяки передовим технологіям кольору. Досягається ідеальна проекція завдяки корекції трапецеїдальних спотворень.
• Бездротові технології - проектори дають можливість проектувати з ПК через високошвидкісне бездротове з'єднання. Також є можливість управляти проектором по бездротовій або локальної мережі.
• Зручні інструменти - для активування додаткових функцій, досить натиснути одну з кнопок. Acer SmartFormat дозволяє миттєво проектувати широкоформатний контент.
 
Інтелектуальні технології значно збільшують термін служби лампи і знижують споживання енергії на 90%, шляхом переходу в режим очікування, коли проектор не використовується. Додаткові режими енергозбереження і автоматичного вимкнення забезпечують ще більшу економію енергії і витрат.