Генератор піни і вогню

Коли до нас приходять в офіс або звертаються по телефону з питанням, як оживити дискотеку, кращої відповіді, ніж генератор піни, годі й чекати! Даний апарат призначений для створення пінного шоу на вечірках, дискотеках і як правило застосовується в літній сезон, тому що після нього одяг учасників промокає і вимагає сушки. Пінне шоу вже полюбився ефект багатьох нічних клубів України, яке приваблює все віку від малого до великого.

 

 Генератор піни: призначення і асортимент в інтернет магазині luxpro.ua

Так було і з одним з центральних клубів столиці - Егоїст, власники якого витрачали багато грошей на оренду генератора піни поки не звернулися до нас і не придбали генератор піни з видаткової рідиною від Universal Effects Foam Fluid. Генератор піни прилад працює на водному розчині, за допомогою піноутворювача повітряно-механічної піни створює велику кількість пінної рідини, яка може триматися від півгодини до 3-4 годин, в залежності від складу і марки використовуваного розчину. Це установка використовується як в закритих приміщеннях, так і на відкритих площах. На сьогоднішній день пінні шоу: дискотеки, вечірки одне з улюблених і топових розваг України.
 
Найбільш затребуваним на даний момент є генератор піни торгової марки BIG модель SUPER FOAM MASHINE з потужністю 3000W. У комплекті поставляється сам генератор, насос, шланги. Для його роботи Вам необхідно додатково придбати ємність (бочку пластикову) та підвести напругу: 220 V / 50 Hz до апарату ну і зібрати, підвісити генератор піни і ОБОВ'ЯЗКОВО - провести заземлення, для запобігання ураження електричним струмом відвідувачів.
 
Так само ми рекомендуємо нашим клієнтам генератори вогню, які створюють його імітацію на майданчиках. Це справжній вогонь, і звичайно ж, при його використанні вам потрібно дотримуватися правил пожежної безпеки. Даний генератор вогню може видавати різнокольоровий вогонь, балони із заправки їх ви знайдете в розділі аксесуари до спецефектів.
 
Якщо ви все ж хочете створити ефект вогню без самого "живого" вогню рекомендуємо звернутися в наш розділ світлодіодних спецефектів або дискотечного обладнання - там ви знайдете апарати, що створюють імітацію вогню. Звертаємо вашу увагу, що будь-які ефекти вимагають спеціальну підготовку, тому перед початком їх використання добре вивчіть порядок їх експлуатації і не допускайте до них дітей.

Вигоди покупки від інтернет магазину luxpro.ua

Сподіваємося, що наше професійне обладнання прикрасить і створить незабутнє свято в будь-якому форматі Вашого відпочинку, а генератори піни і вогню стануть яскравим і незабутнім ефектом при проведенні будь-якого шоу. При замовленні потрібного вам генератора рекомендуємо звернутися для вибору і за консультацією в наш сервісний центр, який не тільки зможе правильно вибрати, але і при необхідності змонтувати, підключити і налаштувати ваш генератор, а наша програма лояльності зробить вашу покупку набагато вигідніше, ніж в інших інтернет магазинах професійного шоу обладнання.
 

Надаємо можливість придбати Генератор піни і вогню за вигідною ціною в онлайн каталозі музичних інструментів ЛюксПро з доставкою по Києву. Также, Ви можете обрати Вбудовувані світильники таких брендів як: NGS, RCF, Dell. Інтернет магазин ЛюксПро привозить жителям регіонів: Черкаси, Рівне, Мелітополь і в усі міста України.