Проекційне обладнання, кріплення, екрани Walfix

Високотехнологічний бренд Walfix пропонується інтернет-магазином LuxPRO як надійний виробник проекційного обладнання, надійних і зносостійких кріплень для акустики і відеотехніки. Компанія Walfix представлена на нашому сайті настінними проекційними екранами і екранами для проектора на тринозі. Все обладнання досить просто в збірці і експлуатації і вигідно відрізняється від аналогічних екранів своєю ціновою політикою.

Компанія виграє конкуренцію у багатьох європейських фірм, пропонуючи широкий асортимент необхідної продукції за демократичними для українців цінами.

Основний вектор розвитку на світовому ринку бренду Walfix

Країна-виробник проекторів - Китай. У цій країні розташовано кілька фабрик, офіси, науково-дослідні центри. Завдяки злагодженій роботі всіх відділів компанії, бренд розвивається в усіх напрямках світового ринку, представляючи свою продукцію в Європі, Америці та інших азіатських країнах.

Особлива увага приділяється початковій розробці проекційного обладнання і завершальним тестуванням випущених моделей. Науково-дослідний центр функціонує в повній відповідності зі світовими стандартами, щороку випускаючи інноваційні концепти. Інженери центру намагаються враховувати всі потреби ринку і дати кінцевому користувачеві бажаний продукт. Завдяки перевіркам обладнання в режимі реального часу (тестування в навчальних закладах, в офісах великих фірм і т.д.) моделі екранів для проекторів надходять на ринок в максимально якісному і безпечному вигляді.

На сьогоднішній день розвиток фірми не зупиняється, а український користувач отримує можливість комфортної роботи з висококласним устаткуванням.

Кілька особливостей асортименту проекторів в інтернет-магазині LuxPRO

Екрани на проектори від Walfix - оптимальне рішення для українського покупця. Ціна кожної моделі відповідає заявленим характеристикам і можливостям. Китайське виробництво дозволяє значно скоротити собівартість товарів.

Ми пропонуємо екрани для проекторів Walfix з наступними характеристиками і особливостями:

• різні розмірні параметри екранів, можна підібрати і купити модель спеціально для конкретної площі приміщення;

• всі моделі виготовлені з високоякісних матеріалів, кріплення надійні і зносостійкі;

• пропонуються різні моделі по типу конструкції - екрани моторизовані, моделі на рамі, переносні екрани і т.д.

В інтернет-магазині LuxPRO постійно діють спеціальні пропозиції, а також комфортні умови доставки та оплати товарів.