Світовий виробник мережевих комутаторів D-Link

Компанія D-Link допомагає постачальникам послуг задовольнити вимоги, надаючи повний спектр мережевих пристроїв в приміщенні, включаючи кабельний модем, бездротові маршрутизатори xDSL Integrated Access Device, гігабітний пасивний оптичний мережевий термінал і комутатори Ethernet для оптоволоконних мереж Fiber to the Business / Ethernet to the Home. Підтримка IPv6 робить ці пристрої адаптуються до нової мережевому середовищі IPv6. Ці пристрої розроблені компанією D-Link, щоб забезпечити відмінну продуктивність для кожної мережевої технології, яка використовується постачальниками послуг.

D-Link - найбільший світовий виробник мережевих комутаторів

Бренд D-Link асоціюється у кожного саме з мережевими комутаторами. Дані пристрої допомагають підключитися практично до будь-якого пристрою офісної або домашньої мережі. Завдяки інноваційному підходу до комп'ютерних мереж за останні 25 років компанія виросла з відносно скромного підприємства з Тайваню в глобальний бізнес. Продукція D-Link відповідає всім поставленим потребам споживача, а також бізнесу і постачальника інтернет-послуг.

Огляд компанії D-Link

1. Заснована в 1986 році, компанія D-Link є світовим лідером в розробці, виробництві та маркетингу передових мережевих, широкосмугових, цифрових, голосових рішень для передачі даних. Дотримуючись девізу "Побудова мереж для людей", бренд постійно задовольняє потреби в глобальних мережах і підключених для домашніх користувачів, професіоналів малого і середнього бізнесу, а також для корпоративного середовища.
 
2. Основною сферою діяльності компанії D-Link є забезпечення Ethernet-підключень. Фактично, бренд є світовим лідером у наданні рішень по підключенню до мереж. З самого початку інженери компанії досліджували, розробляли і виготовляли інноваційні мережеві рішення, засновані на стандартах.
 
3. Основний внесок в успіх D-Link вносить створена мережа глобальних каналів дистрибуції та доставки, яка щодня поставляє продукцію в більш ніж 100 країн світу. У 2005 році компанія подолала рубіж в 1 мільярд доларів США, завдяки рекордним продажам в усіх географічних регіонах світу.
 

Глобальний лідер в інноваціях

Міжнародна штаб-квартира D-Link знаходиться в Тайбеї, Тайвань. Більше 90 міжнародних офісів компанії обслуговують Північну Америку, Азію і Європу, включаючи північноамериканську штаб-квартиру в Fountain Valley, Каліфорнія. Компанія D-Link здійснює стратегічну діяльність в Канаді, Великобританії, Німеччини, Франції, Іспанії, Італії, Греції, Туреччини, Швеції, Норвегії, Нідерландах, Данії, Фінляндії, Росії, на Близькому Сході, Південній Африці, Чилі, Австралії, Японії, В'єтнамі , Сінгапурі, Китаї, Індії та інших країнах на п'яти континентах.
 
Будучи ключовим учасником робочої групи Digital Home Working Group, D-Link приймає галузеві стандарти в якості критерію для розробки нових та інноваційних рішень в області підключення і зв'язку для дому та бізнесу.
 
Продукція D-Link сертифікована FCC, Wi-Fi Alliance і CableLabs.
 
Офіційна продукція бренду D-Link представлена ​​в каталозі інтернет-магазину LuxPRO.