Караоке системи, програми YOUR DAY

Сучасні караоке-системи пропонують власникам різного спектру закладів широкі можливості по залученню клієнтів. Крім того, такі системи часто встановлюються для домашнього використання. Представлений бренд Your Day пропонує саме такі рішення - системи для професійного застосування, домашню караоке-апаратуру, а також системи універсальні. Karaoke YOUR DAY - це якісні, надійні і передові технології в області караоке. Комплектація караоке систем проводиться в США на замовлення YOUR DAY Entertainment.

Основні напрямки діяльності бренду Your Day на світовому ринку

Країна-виробник високоякісних та інноваційних караоке-систем - США. Особливість бренду в тому, що в його розпорядженні знаходиться дві професійні студії звукозапису, на яких створюються всі збірники композицій для моделей, що випускаються караоке. Студії обладнані гранично якісним обладнанням від кращих виробників, а в записі беруть участь справжні професійні музиканти.

Караоке-системи від Your Day на сьогоднішній день продаються в близько сімдесяти п'яти країнах по всьому світу. Пісенна база нараховує близько тридцяти п'яти тисяч композицій. Також компанія надає можливість щотижневого оновлення бази пісень зі спеціального ресурсу.

Караоке системи Your Day є інноваційні мультимедійне обладнання, альтернатив якому на сучасному ринку немає. Апаратура відрізняється своєю простотою використання, кожна модель обладнана досить простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Розробники широко впроваджують Multi-Touch системи, розробляють нові концепції для більш комфортно використання продукції.

Особливості асортименту продукції Your Day в інтернет-магазині LuxPRO

Дійсно, аналогів караоке-систем від даного американського бренду немає. Експерти нашого інтернет-магазину пропонують ознайомитися з головними достоїнствами пропонованих моделей:

• кожна система оснащена новітнім програмним забезпеченням останнього покоління;

• кожна модель пропонує набір композицій як з російськомовної естради, так і широкий спектр пісень іноземних виконавців;

• кожна з моделей має набір з декількох десятків прекрасних відеофонів;

• прекрасні можливості для виконання пісень за допомогою домашньої акустики і відео-програвачів.

Купити караоке-системи від американського бренду Your Day можна в нашому інтернет-магазині. Для українських покупців - демократичні ціни і оперативна доставка по Україні.