Лазера ILS

Компанія ILS помітно виділяється в ряді українських виробників, які випускають лазерну техніку для створення шоу. Специфіка такої апаратури нестандартна, а тому кожен елемент конструкції і пристрої повинен відповідати всім стандартам. Багато масштабні заходи в Європі і Америці створюються за допомогою лазером саме від бренду ILS. В асортименті бренду: лазерні анімаційні проектори, лазерні модулі, гальванометр і драйвера, програмне забезпечення

Основні напрямки розвитку компанія ILS

Бренд позиціонує себе як виробника надійного світлового обладнання, а саме - різних лінійок лазерних установок. Компанія інтегрує в виробництво інноваційні технології і розширює бізнес по всій території Європи. Деякі моделі лазерів ILS вже давно відомі за океаном - в Америці.

Бренд успішно розвивається під тиском найближчих конкурентів. Однак в ILS існує принцип, за яким розробляється весь модельний ряд продукції - доступність ціни, висока якість збірки і багатофункціональність. Саме ці критерії дозволяють виділити фірму ILS серед європейських і азіатських виробників лазерної техніки.

Розробники бренду приділяють увагу не тільки технічною складовою, але також і дизайну лазерів. Всі установки виконані в стильних конструкціях, які чудово вписуються в інтер'єри будь-яких приміщень. У функціональному плані лазерні установки від ILS - це прекрасні помічники в організації незабутніх свят та шоу.

Лазерна апаратура ILS в асортименті інтернет-магазині LuxPRO

Досить складно купити надійну модель лазерного агрегату. Особливо коли мова йде про якісний анімаційному лазері, який має свою специфіку - технічну і функціональну. Однак інтернет-магазин LuxPRO не залишить українського користувача без широкого асортименту лазерів. Ми пропонуємо анімаційні лазери від ILS з наступними характеристиками:

  • гранично просте і комфортне керування установками: у всіх моделях лазерів є можливість управляти ними як в автоматичному режимі, так і за допомогою голосу - за допомогою спеціально вбудованого мікрофону;
  • лазерні установки оснащені внутрішньою пам'яттю, що дозволяє в великій кількості запам'ятовувати лазерні програми і відтворювати їх згодом;
  • лазери крім функціональної складової володіють прекрасними конструктивними характеристиками - зносостійкі, міцні і легко монтуються в будь-які приміщення.

Устаткування ILS - це надійність і можливість створити незабутнє шоу.