Проекційне обладнання BENQ

Тайванська корпорація BenQ, як ніхто-другий, знає толк в розробці сучасних технологій і впровадження їх в життя. Сьогодні під цим ім'ям випускаються портативні комп'ютери, монітори, телефони, а також широкий модельний ряд мультимедійних проекторів.

Компанія BenQ - світовий лідер в розробці сучасних технологій

Техніка такого класу активно застосовується в офісах, в організації масових заходів, в навчальних закладах, торгових центрах і для домашнього використання. Компанія BenQ завжди впроваджує інновації в процес виробництва, тому їх техніка відрізняється високою продуктивністю, сучасним дизайном і легкістю в експлуатації.

Ряд фактів про бренд BenQ

  1. Всю техніку бренд виробляє з власних комплектуючих, що говорить про його високу виробничої потужності і технічний потенціал.
  2. Свій початок бренд Бенці бере від всесвітньовідомої компанії Acer, яка в 2001 році розпалася на кілька підрозділів. Стратегія концерну плавно перерасла на BenQ, який сьогодні є незалежним брендом з широкою цільовою аудиторією.
  3. Сьогодні компанія входить в ТОП 50 компаній, які свавілля технічні товари для широкого споживача. Цінова політика дозволяє бренду зберігати високий попит на продукцію.

Проектор BenQ і їх перевагу на світовому ринку

Серія проекторів спрямована на перегляд мультимедійних матеріалів на великому екрані. Дана техніка дозволяє забезпечити високу якість зображення. Оптика зі збільшеним дозволом дозволяє передавати проекцію навіть на мінімальній відстані від поверхні. Чудова передача кольору дозволяє здійснити перегляд відео і фото різного формату. Якість цієї техніки дозволяє використовувати її в будь-якій професійній сфері, завдяки здатності передавати здатності зберігати чіткість картинки на будь-якій відстані.
 
Проектор даної серії активно використовуються як для домашнього, так і спеціалізованого призначення в ділових і навчальних закладах. Низький рівень шуму, відмінна вентиляція, довгий інтервал роботи порадують кожного поціновувача тиші. Проектор Бенці - демонструють найкраще співвідношення ціни і якості. Широке зображення, індивідуальна цветокалибровка, якісна деталізація дозволяє адаптувати техніку під будь-який формат відео.