TRANSCEND цифрові накопичувачі

Transcend Information була заснована в 1988 році зі штаб-квартирою в Тайбеї, Тайвань. Сьогодні Transcend стала провідним світовим брендом з виробництва цифрових накопичувачів, мультимедійних та промислові товари, маючи 13 офісів по всьому світу. Бренд не тільки проектує, розробляє і виробляє власні продукти, а й реалізує їх на ринку. У Transcend підтримується найвищу якість і професійне обслуговування кожного клієнта. Як компанія, орієнтована на покупця, Transcend здатна швидко реагувати на мінливі потреби ринку.

Бренд, на який ви можете розраховувати

Transcend пропонує більше 2000 продуктів, включаючи всі типи модулів пам'яті, карт флеш-пам'яті, USB флеш-накопичувачів, кард-рідерів, зовнішніх жорстких дисків, напівпровідникових дисків і промислових продуктів, щоб задовольнити практично всі можливі вимоги, пов'язані з пам'яттю. На додаток до задоволення специфічних системних потреб, компанія створює тенденції, розробляючи нові сміливі периферійні пристрої, які відповідають сучасному високотехнологічному способу життя. Коли мова заходить про організацію вашої цифрової життя, у Transcend є все необхідне.

Повний контроль якості

На підтвердження прихильності до якості Transcend впровадила концепцію повного контролю по всій компанії і стала першим виробником модулів пам'яті на Тайвані і другим в світі, який отримав схвалення ISO 9001, ISO 14001 та QC080000. Кожна деталь Transcend тестується індивідуально, використовуючи складне тестове обладнання та спеціалізоване тестове програмне забезпечення. Виробничий персонал проходить інтенсивне навчання, щоб переконатися, що всі продукти відповідають суворим стандартам якості компанії.

Думайте глобально, дійте локально

Крім штаб-квартири в Тайбеї, Transcend відкрила офіси в Лос-Анджелесі, Меріленді, Силіконовій долині, Гамбурзі, Роттердамі, Лондоні, Токіо, Сеулі, Шанхаї, Пекіні, Шеньчжені та Гонконгу. Їх завод також розташований в Тайбеї, що дозволяє створювати оптимальні системи поставок продукції з глобальної перспективою. Сила логістичної мережі полягає в її здатності зв'язувати співробітників і клієнтів з новітньою продукцією за допомогою технологій, а також її гарантії.