Підсилювачі Powersoft

Компанія Powersoft почала свій розвиток в 1995 році з прориву технологій, які змінили ландшафт професійного аудіо. Піонером в технології перемикається режиму, Powersoft зробив клас D для підсилювачів потужності звуку надійним і ефективним. Поряд з цим Powersoft ввела інші запатентовані технології, які збільшили ефективність його підсилювачів, таких як широтно-імпульсної модуляції (ШІМ), корекції коефіцієнта потужності (PFC), перепаду тиску управління (DPC) і смарт-Rails управління (SRM)

Всі ці технології, спрямовані на підвищення ефективності та отже зниження енергоспоживання, тепер є частиною філософії дизайну Powersoft. З таким підходом Powersoft сприяє екологічній стійкості, завдяки меншим розмірам, підсилювачі стали легше і більш ефективні. Це відповідає як зниження витрат на електроенергію, так і меншою вуглецевий слід, і в результаті менший вплив на навколишнє середовище. Powersoft розширює філософію "зеленого аудіо" в своєму виробництві і складання, через екологічно виробничі ділянки та використання природної енергії, таких як сонячна енергія.

Компанія Powersoft є помітним лідером на ринку світових технологій, пропонуючи професійно звукове обладнання. Головний напрямок виробництва бренду - створення високотехнологічних підсилювачів, використовуваних в комбінації з різною акустикою звукорежисерами, ді-джеями і музикантами.

Основні напрямки діяльності бренду Powersoft

Країна-виробник високоякісних підсилювачів - Італія. У 1995 році у Флоренції була створена перша фабрика по виробництву підсилювальної аудіотехніки. Почавши виробництво з декількох середніх за якістю моделей, фірма розширювалася. Тісно співпрацюючи з багатьма вже зарекомендували себе компаніями, набираючись досвіду, бренд знайшов свій оригінальний шлях.

Компанія розробила ряд власних запатентованих інновацій. Наприклад, технологія модуляції широтно-імпульсного типу почала застосовуватися в усіх лінійках підсилювачів. Крім того, брендом вперше був впроваджений принцип кореляції коефіцієнта потужності, що дозволило зробити апаратуру більш надійної в використанні з різними акустичними системами. Брендом була також впроваджена нова система смарт управління, а також корекції перепаду тиску при управлінні підсилювачем.

Фірма Powersoft також чимало часу приділяє і зовнішньому вигляду продукції, її габаритними розмірами. Всі моделі підсилювачів виконані в цікавих дизайнах, вони компактні і легкі, але в той же час максимально ефективні.

Асортимент підсилювачів Powersoft в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO з радістю представляє широкий асортимент підсилювальної аудіотехніки для застосування в різних сферах відтворення і обробки звуку. У каталозі представлені наступні товарні категорії:

Устаткування Powersoft в інтернет-магазині LuxPRO представлено в широкому асортименті надійних моделей. Купити необхідну модель кожен українець може за демократичною ціною і з можливістю доставки в усі міста і області України.