Педалі ефектів Radial

Компанія Radial Engineering Ltd. займається випуском аудіо-продуктів, призначених переважно для використання професіоналами. Офіс фірми розташовується в канадському Ванкувері. До розробок виробників відноситься безліч продукції, що поставляється під ТМ Radial, Tonebone, Primacoustic, Reamp і Zebracase. Вона рекомендована через велику мережу торгових представників, які працюють практично в усіх країнах світу

Музичні пристрої, які пропонує компанія, заслужили широке визнання у всіх тих, хто має безпосереднє відношення до світу музики. Це обумовлено дотриманням основних принципів, який дотримується в своїй роботі Radial:

  • висока якість конструкції;
  • відмінні звукові характеристики;
  • гідний рівень обслуговування клієнтів.

Ключові особливості продуктів від ТМ Radial

Особливе визнання в переліку музичних інструментів канадської торгової марки заслужили випускаються нею педалі ефектів. Такі пристрої призначені для разнотонной зміни звуку. Вони стали використовуватися професійними музикантами ще в середині минулого століття. З плином часу модифікації педалей ефектів змінювалися, але наявність бренду Radial давно вже стало свідченням високої якості в силу наступних причин:

  • міцний корпус, виконаний з якісного металу, що відрізняється сучасним дизайном;
  • використання в якості джерела енергії спеціального блоку живлення, який йде в комплекті;
  • наявність вбудованих ефектів і різних корисних функцій;
  • можливість для активного експлуатування як під час студійних записів, так і для «живих» виступів;
  • потенціал для об'єднання і підключення певної кількості гітарних підсилювачів (мінімум - до 3).

Педалі ефектів Radial

Крім того, потрібно відзначити, що практично всі моделі від даного виробника оснащені інстальованим підсилювачем потужності на виході, що дає їм можливість істотно підвищити силу і чистоту звучання мелодій.

Ще одне професійне музичне пристрій, вироблене Radial в гідній якості - директ бокси, призначені для спільної роботи з акустичними інструментами. Вони також передбачають автономний режим функціонування, оскільки містять блок живлення в комплекті. Виступаючи в ролі підсилювача, вироби допускають мінімум двухканальное під'єднання, а наявність еквалайзера дає можливість точно і якісно вирівнювати звук.