Смички для скрипки Dorfler

Бренд DÖRFLER BOGEN випускає змички для всіх струнних інструментів. Dörfler Master Bows - це продукція високої якості, з унікальним дизайном і відмінною якістю звуку. Кожен Dörfler Master Bow - це результат багаторічного досвіду всесвітньо відомої родини.

Dorfler - тонка майстерність і творчий талант

Змички альта, скрипки вляют на звучання, чистоту і силу тону. В ідеалі, інструмент зручно лежить в руці і вражає тональної красою. Так само, як і у Dörfler Master Bows. Кожна модель смичка, виготовлена ​​на сімейному підприємстві, є виробом ручної роботи найвищої якості. Завдяки витонченості та глибоким знанням Дёрфлер протягом десятиліть удосконалював мистецтво виготовлення смичків. Будь то скрипка, альт, віолончель або бас - смичок Dörfler приносить краще в кожному виконанні.

Змички Dörfler - першокласне майстерність

1. Dörfler Master - це виріб ручної роботи найвищої якості. Для забезпечення тривалого терміну служби використовуються тільки найкращі та вишукані матеріали.
2. В основному використовується деревина Пернамбуко. Це єдина деревина, що відповідає високим стандартам гнучкості і еластичності, необхідним для виготовлення Dörfler Master Bow. І це передумова для віртуозного мистецтва додання змичку точного вигину, максимально можливого натягу і ідеального балансу ваги.
3. Смичок складається виключно з натурального білого кінського волоса добірних степових коней Центральної Азії.
4. Вишукані кріплення з перламутру і металів на непористій ебенової підкладці є цінними удосконаленнями, які надають Dörfler Master Bow його типовий зовнішній вигляд і довгий термін служби.

Інновації від Dörfler

Виключне якість звуку і унікальний дизайн - відмітна риса смичків Dörfler. У 2010 році компанія оптимізувала дизайн смичків для скрипки і віолончелі. Наприклад, бренд надав кривизну в задній частині головки інструменту. Це призвело до нового, дуже гармонійному зовнішньому вигляду бразильського смичка і смичка Пернамбуко. Голова скрипки і головка віолончелі тепер представлені в більш гладкою, більш елегантною і, отже, більш стильною формі.
Високоякісні і гучні майстерні змички, виготовлені Дёрфлером, відомі і визнані в усьому світі. У 2013 році Дёрфлер завоював дві престижні нагороди на Китайському міжнародному конкурсі з виготовлення скрипок і луків (CIVMC) в Пекіні.