Музичні інструменти SEQUENTIAL

Sequential очолює легендарний дизайнер інструментів і лауреат премії Греммі Дейв Сміт, засновник Sequential Circuits в 1974 році. У 1977 році Дейв розробив Prophet-5, перший в світі повністю програмований поліфонічний синтезатор, і перший музичний інструмент з вбудованим мікропроцесором. Sequential випустив безліч інноваційних інструментів і барабанних машин протягом 10 років.

Dave відомий як рушійна сила MIDI в 1981 році. Після Sequential Дейв був президентом DSD, науково-дослідницького підрозділу Yamaha, де він працював над концепціями синтезу фізичних моделей і програмного синтезатора. Потім він заснував науково-дослідну групу Korg в Каліфорнії, що випускає Wavestation і інші технології.

Розуміючи обмеження програмного забезпечення, Дейв повернувся до апаратних засобів і почав працювати з Dave Smith Instruments, починаючи з гібридного аналого-цифрового синтезатора Evolver в 2002 році. Лінійка продуктів розширилася і включає в себе синтезатори Prophet X, Prophet Rev2, Prophet-6, OB-6 (з Томом Оберхаймом), Pro 2 і Prophet 12, а також барабанну установку Tempest (з Роджером Лінном).
 
У 2018 році DSI змінив свою назву на Sequential.

Спадщина музичних інновацій

• аналоговий секвенсор моделі 600
 
Модель 600 стала першим музичним продуктом Дейва Сміта, 16-ступінчастим аналоговим секвенсором. Частина цих пристроїв була продана електронним музичним лабораторіям, і, таким чином, почалася робота над Sequential Circuits.
 
• модель цифрового секвенсора800
 
Модель 800 представляла собою цифровий секвенсер, здатний зберігати 16 банків 16-східчастих послідовностей на загальну суму 256 кроків. Він мав можливість введення як в режимі реального часу, так і покрокового введення.
 
• пророк-5
 
Пророк-5 був першим в світі повністю програмованим поліфонічним аналоговим синтезатором. Він також відрізнявся тим, що був першим музичним інструментом з вбудованим мікропроцесором. Він перебував у виробництві з 1978 по 1984 рік і був прийнятий музикантами всіх жанрів. Пророк-5 встановив стандарт програмованих поліфонічних синтезаторів.