Комутаційне обладнання для прийому-передачі відео і аудіо сигналів Blustream

Компанія Blustream, що базується в Мельбурні, Австралія є дітищем групи управління AV-продуктами. Маючи великий досвід у сфері побутової електроніки та мультирумної AV-індустрії, ми почали надавати продукти для розподілу HDMI, які пропонують більше можливостей для архітекторів та установників AV-систем. Практично всі продукти підтримують роздільну здатність 4K, а всі рішення HDBaseT забезпечують двостороннє живлення через Ethernet (PoE)

Про бренд Blustream

Компанія Blustream є одним із перших виробників, що повністю інтегрували зворотний аудіоканал (ARC) через HDMI в сигнал HDBaseT. Це означає, що інсталятори, що використовують Blustream, можуть безпечно використовувати телевізор як джерело звуку в багатокімнатній системі. Blustream – відзначена нагородами AV-індустрія за розширене розповсюдження HDMI.

Ряд рішень HDBaseT, Video over IP та HDMI був розроблений для забезпечення безшовної інтеграції AV у будь-яке інсталяційне середовище. Матричні рішення HDBaseT зарекомендували себе як лідери ринку з погляду продуктивності та співвідношення ціни та якості. Матричні рішення нового покоління компанії V2 пропонують чудовий набір функцій, включаючи регулятор гучності підсилювача лінійного рівня, HDCP 2.2, веб-інтерфейс та керування програмами. Ці функції покращують взаємодію користувача, забезпечуючи як просте налаштування, і просту інтеграцію управління під час установки.

Основна мета Blustream – завжди бути піонером нових технологій, інженерних рішень, які становлять основу будь-якої мультирумної AV-системи.

Основні товарні категорії компанії Blustream

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує купити комутацію від цього бренду, яка представлена у широкому асортименті та за цінами на демократичному рівні. Основні товарні категорії представлені у наступному списку:

  1. HDMI пристрої для розподілу, управління та масштабування;
  2. аудіо-відео матричні комутатори;
  3. подовжувачі відео з підтримкою технології HDBaseT;
  4. HDMI кабелі;
  5. сплітери та комутатори відеосигналу;
  6. пристрої для передачі відеосигналу з технологією Multicast HDMI через IP мережі;
  7. конвертори та пристрої для роботи з аудіо сигналом, включаючи Dante.