SANDISK

SanDisk - багатонаціональна корпорація, що займається проектуванням, розробкою, виробництвом та продажем рішень для зберігання даних.
Компанія пропонує знімні карти, які використовуються в різних додатках і споживчих пристроях, включаючи:
 
• цифрові фотоапарати, відеокамери, смартфони, планшети і електронні книги під брендами SanDisk Ultra, SanDisk Extreme і SanDisk Extreme PRO;
• вбудовані продукти, які використовуються в мобільних телефонах, планшетах, ноутбуках і інших портативних і носяться пристроях, в автомобільних і підключених до мережі домашніх додатках під торговою маркою iNAND;
• компанія також поставляє твердотільні накопичувачі (SSD) для клієнтських обчислювальних додатків, включаючи настільні і портативні комп'ютери, планшети та інші обчислювальні пристрої; корпоративні SSD-рішення, а також універсальну послідовну флеш-пам'ять.
 
Заснована в 1988 р, компанія SanDisk, Digital Brand, спеціалізується на виробництві цифрових пристроїв з картами пам'яті, USB-флеш-накопичувачами і твердотільними накопичувачами. Серед інших продуктів і технологій компанії - FlashCP, StartKey, Secure USB Drive, SanDisk Sansa, Eye- Fi і багато інших. Компанія надає надійні продукти від центрів обробки даних до смартфонів. SanDisk поставляє свої рішення для зберігання даних багатьом компаніям і клієнтам по всьому світу, включаючи рішення для центрів обробки даних, обчислювальні рішення, мобільні пристрої і електроніку.

Досягнення SANDISK:

1. З 2016 року SanDisk був удостоєний нагороди Enterprise Storage Award в категорії "Облік і інфраструктура".
2. За даними ІТ-журналу VARIndia, компанія була визнана одним з 100 найбільш затребуваних брендів 2016 року.
3. Компанія була визнана кращим брендом з виробництва знімних флеш-накопичувачів.
4. Бренд нагороджений премією CES Innovation Honoree Award 2016.