Музичні аксесуари Regal Tip

Знаменита американська компанія Regal Tip, відома як великий виробник музичних аксесуарів, за роки своєї діяльності зареєструвала багато патентів щодо процесів виготовлення продукції

Всі виробничі потужності зосереджені в штаті Нью-Йорк – це дає можливість ретельно стежити за якістю виробництва на всіх його етапах, удосконалювати новинки та впроваджувати розробки, здатні перевернути уявлення про якість звучання та дизайн ударних інструментів.

Відомості про бренд

Компанія Regal Tip була створена в США ще 1958 року підприємцем та інженером Дж. Калато. Вже в ті далекі часи виробник славився інноваційними ідеями у виробництві паличок, щіток та інших аксесуарів для ударних інструментів.

Інженерам-розробникам компанії належала ідея використання нейлонового наконечника в барабанних паличках, а також Regal Tip заснувала та затвердила на ринку власні стандарти виготовлення барабанних щіток. Наприклад, раніше матеріалом для наконечників паличок служила деревина – дерев'яний наконечник посилював звук, але термін служби такого аксесуару був недовгий. Впровадження ідеї нейлонового наконечника стало революційним винаходом – за вагомий внесок у розвиток ударних інструментів засновника бренду у 2001 році обрали до Зали слави перкусійного мистецтва, і сьогодні саме Джо Калато вважається автором стандартів із виробництва та дизайну барабанних паличок.

2003 року під брендом Regal Tip вийшли барабанні палички з нейлоновим наконечником революційного типу E-Series. Модельний ряд E-Series та X-Series став новим словом у виробництві аксесуарів для ударних інструментів, за що компанія отримала престижну нагороду M.I.P.A., а нові палички визнали найкращими більш ніж у 40 країнах світу.

Regal Tip і сьогодні продовжує розширювати свою лінійку та вдосконалювати виробництво – матеріалами для виготовлення паличок є кращі сорти північноамериканських дерев, що прикрашає звучання музики будь-яких напрямків. Також компанія виробляє тамбурини, колотушки для бас-барабанів, палички для перкусії, педи для тренувань, а також інші запчастини та комплектуючі для ударних інструментів.

Асортимент бренду Regal Tip в інтернет-магазині LuxPRO

У ЛюксПро представлені наступні товари виробництва компанії Regal Tip – барабанні палички, барабанні щітки та тамбурини.

З високоякісними музичними аксесуарами ваше виконання набуде нового звучання, яке привабить захоплених слухачів і зробить вас знаменитими, а конкуренти лише позаздрять стильному зовнішньому вигляду ваших музичних комплектуючих від американських законодавців стандартів виробництва аксесуарів для ударних.