Бас-гітари SADOWSKY

Бренд SADOWSKY відомий у музичному світі, як марка найкращих бас-гітар із низьким рівнем шуму та чудовою функціональністю електроніки – незважаючи на нечисленну команду, американська компанія Роджера Садовські продовжує користуватися повагою музикантів різних країн

Історія фірми SADOWSKY

Захоплення юного Р. Садовські грою на гітарі в 70-х роках минулого століття переросло в бажання реставрувати та модифікувати старі музичні інструменти, і в 1979 Садовські відкриває власну майстерню в Нью-Йорку. Одним із перших замовників став знаменитий гітарист М. Міллер, який попросив «зробити все, що у ваших силах, щоб вийшов найкращий бас, яким тільки може бути».

Садовскі встановив на гітару авторський підсилювач, захист для електроніки, модернізований міст та налаштував інструмент відповідно до точних специфікацій – так з'явився легендарний саунд-Садовскі, фірмовий звук гітари з унікальною електронною начинкою. Гітари бренду SADOWSKY звучать у руках Джейсона Ньюстеда (Металіка), Дерріла Джонса (Ролінг Стоуз), Адама Клейтона (U-2) та багатьох інших зіркових музикантів.

Поступово ремонт та реставрація гітар переросли у випуск власної продукції – бас-гітари бренду SADOWSKY виробляються сьогодні у кількох лінійках, одна з них (Sadowsky Metro Express) повністю виготовляється вручну в Японії компанією Йоші Кікучі. Частина гітар виробляється у майстерні Роджера Садовські у Нью-Йорку, інші – на фабриці Warwick у Китаї з докладним специфікаціям самого Садовські.

Однак SADOWSKY не відмовляється від реставрації власних гітар та пропонує покупцям умови консигнації – принесіть нам нашу стару гітару, і ми зробимо вам знижку при покупці нової. У ремонт та модифікацію фірма також приймає лише музичні інструменти бренду SADOWSKY.

Асортимент гітар SADOWSKY в інтернет-магазині LuxPRO

ЛюксПро рекомендує чудові інструменти престижного американського бренду з різних серій – бас-гітари MetroLine та SME відрізняються від конкурентної продукції фірмовим «звуком SADOWSKY». Це означає, що у звучанні гітари немає різкого, пронизливого басу, середні ноти виразні, а верхи повітряні. Завдяки вдосконаленій електроніці, включеній в інструменти, Садовскі досяг приголомшливого звуку гітари і продовжує працювати далі для кращого результату.