Підсилювачі потужності і акустичні системи ParkAudiо

Компанія ParkAudio повинна бути знайома кожному українському музиканту або людині, пов'язаній з використанням акустичного обладнання. Вітчизняний бренд пропонує за доступною ціною різні системи акустики і високоякісні підсилювачі потужності, за допомогою яких можна досягти серйозних результатів в хорошому звучанні обладнання. ParkAudiо це кращі підсилювачі потужності українського виробництва, гарантія 1 рік, відмінний звук за прийнятну ціну.

Основні особливості компанії ParkAudio

Як ми вже відзначили, країна-виробник даного бренду - Україна. Уже кілька років фірма займається виробництвом вітчизняної акустичної техніки із застосуванням інноваційних розробок світових інженерів. Але продукція ParkAudio - це не просте копіювання вже існуючих моделей.

Бренд активно шукає власні оригінальні рішення і постійно розвиває вже наявні лінійки обладнання. Щороку користувачі можуть оцінити нові серії устаткування, випущені для певного застосування - для професійного використання, в якості аматорського прослуховування музики, для різних закладів і т.д.

Протягом більше двадцяти років своєї діяльності про компанію ParkAudio дізналися і за кордоном. Європейці дуже уважно стежили за розвитком бренду, а коли продукція з'явилася на європейському ринку, посипалися схвальні відгуки від провідних фахівців. Все обладнання бренду сертифіковане. Сам же розробник завжди пропонує вигідні ціни, грамотне обслуговування і тривалу гарантію.

Основний асортимент продукції ParkAudio в інтернет-магазині LuxPRO

Експерти нашого інтернет-магазину також позитивно відгукуються про обладнання ParkAudio. Аудіо-техніка українського бренду відрізняється надійність, простотою використання і підключення і прекрасним кінцевим результатом.

Основні товарні категорії акустичної продукції:

• системи акустики активного типу з потужними підсилювачами, які мають прекрасну працездатністю і зносостійкість;

• двоканальні підсилювачі в компактних моделях з особливо легким Щоб використовувати;

• підсилювачі на чотири і вісім каналів - більш професійні моделі за доступною ціною.

Інтернет-магазин LuxPRO надає широкі можливості українцям покупки устаткування ParkAudio. Крім доступної ціни та широкого асортименту ви також можете купити продукцію з можливістю оперативної доставки в будь-яке місто.