Динаміки FAITALPRO

 Як бренд Faital Pro досить молодий в секторі акустичних систем, але виробник має великий досвід у виробництві акустичних систем, особливо для автомобільної промисловості. Сьогодні Faital Pro став одним з провідних світових виробників професійних акустичних систем.

 Про бренд Faital Pro

  1. Faital S.p.A. - італійський виробник акустичних систем (базовану в Мілані), який має великий досвід у виробництві автомобільних аудіоколонок.
  2. У 2000-х роках, в пошуках джерела розвитку, Faital починає виробництво акустичних систем для професійного звукопідсилення. Цей діапазон є композицією з дифузорів (сабвуфер, низький, низький / середній, середній, подвійний дифузор) від 3 дюймів до 18 дюймів, компресійного динаміка (1 дюйм, 1,4 дюйма і 2 дюйми) коаксіальних гучномовців (6 дюймів і 8 дюймів ) і деяких рогових.
  3. З Faital Pro ви можете знайти багато стандартних 4 і 8 Ом посилання і версії в 4 або 16 Ом імпеданс (12 Ом, щоб побачити деякі спеціальні моделі для "лінійного масиву").
  4. В останні роки Faital Pro зайняла цінне місце серед провідних виробників акустичних систем європейського ринку.

Історія Faital Pro

Fabbrica Italiana Altoparlanti S.p.A. заснована в Мілані в 1958 році як невелике сімейне підприємство. В кінці 60-х років Faital стає одним з основних італійських виробників акустичних систем, на частку якого припадає 40% національного попиту. Спочатку Faital виробляє акустичні системи для радіоприймачів і аудіосистем, а потім представляє свою продукцію на ринку телевізійних підсилювачів. В результаті постійного технічного та ділового розвитку компанія поступово розширюється, охоплюючи багато областей промисловості.

1970-ті - Faital виходить на ринок автомобілів і підприємств за межі національних кордонів зі своїми першими європейськими клієнтами. Для того, щоб задовольнити зростаючий ринковий попит і своїх нових європейських клієнтів, в 1974 році компанія відкриває новий завод в місті Чіве, недалеко від міста Крему, Італія.

1990-ті роки - На початку 1990-х років у Франції створюється Sofaital S.A. і відкривається новий завод в Аргентеуале, недалеко від Парижа. Група зі зростаючим інтересом розглядає можливість виходу на північноамериканський ринок.

Особливості продукту FaitalPRO:

  • відмінна якість;
  • висока надійність навіть при тривалих навантаженнях;
  • стабільна потужність з видатним співвідношенням потужності і ваги;
  • інноваційні електромеханічні рішення (тобто запатентована неодимова система охолодження).