Обладнання для діджеїв Pioneer (EU)

Pioneer - це лідер в світі DJ обладнання. В асортименті Pioneer ви знайдете і зможете купити в ЛЮКС ПРО за прийнятними інтернет цінами: cd програвачі, мікшерні пульти, навушники для діджеїв, контролери, студійні монітори, сумки для транспортування і перенесення DJ обладнання. DJ обладнання Pioneer купити і стати на рівні зі світовими зірками діджеїнгу, як Tiësto і Armin van Buuren!

 

Компанія Pioneer знайома світовим користувачам акустичного та відеообладнання не тільки завдяки надійній і високоякісної техніки. Бренд протягом усього двадцятого століття брав участь у розробці різних систем, якими ми користуємося і по сей день, наприклад, кабельного телебачення.

Особливості компанії Pioneer і її технології

Країна-виробник висококласної апаратури - Японія. У 1938 році, в передвоєнний небезпечний час, талановитий інженер Нозому Нацумото все ж ризикнув створити свій бренд, який згодом вийшов в лідери світового виробництва аудіо і відео товарів. Правда, спочатку компанія представляв собою звичайну майстерню по ремонту обладнання. Подальший успіх фірми не може не захоплювати.

У сфері електроніки для споживача фірма відома своїм інноваційним підходом. Наприклад, в двадцятому столітті почала розроблятися система кабельного телебачення. Без бренду Pioneer ми б не змогла насолоджуватися десятками каналів, які дивимося кожен день. Крім того, інженери компанії були першими, хто почав розробляти інноваційні програвачі для відео і аудіо. Фірма Pioneer відома як перший розробник LED-дисплеїв, які згодом стали застосовуватися в усіх сферах нашого життя.

Сьогодні компанія є лідером по розробках обладнання для ді-джеїв, різних видів навушників, високотехнологічної відеоапаратури.

Асортимент продукції Pioneer в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує українським користувачам товари вузької спрямованості даного бренду. У каталозі представлені практичні моделі обладнання для сучасних ді-джеїв.

Основні товарні категорії продукції Pioneer:

  • CD-програвачі в компактних і високоякісних варіантах, здатні легко підключатися до різної акустичної апаратури;
  • DJ-мікшери - інноваційні моделі, що володіють багатофункціональністю і хорошими звуковими параметрами;
  • джерела фонового звуку для створення надійного відтворення музики на різних заходах;
  • високоякісні навушники для ді-джеїв - різні конструкції для комфортної роботи в різних умовах.

Також у каталозі Ви можете побачити активні колонки, вінілові програвачі, DJ контролери, сабвуфери, синтезатори та студійні монітори цього бренду.

Продукцію Pioneer можна купити в інтернет-магазині LuxPRO за оптимальними для українського покупця цінами. Також можлива доставка в будь-який регіон України - швидка і своєчасна.