Підсилювачі LEHMANN AUDIO

Компанія Lehmannaudio Vertiebs була заснована в 1988 році молодим студентом-аудіоінженерії, Норбертом Леманном, в Кельні, Німеччина. Пізніше, в 2007 році бізнес перенесли в Бергіш-Гладбах. Тут, з пристрастю до найменших деталей, було створено те, що цінується в усьому іншому світі за високу якість - лінійка продукції Lehmannaudio. Зроблено в Німеччині.

Бренд Lehmannaudio був створений в 1988 році в Німеччині Норбертом Леманном, тоді ще студентом, який тільки робив перші, але впевнені кроки в області розробки аудіопристроїв. Творець компанії врахував всі нюанси, які відіграють важливу роль при передачі чистого звучання, включаючи потужність, коефіцієнт спотворень і такі характеристики як співвідношення сигналу та шуму. Вся діяльність компанії складається з декількох важливих етапів, які демонструють її технічний розвиток і прагнення до постійного вдосконалення продукції, що випускається.

Починаючи з 1995 року, коли був створений Black Cube, бренд «Леманнаудіо» нарощував свої потужності і невпинно впроваджував нові технології у виробництво підсилювачів, які завоювали велику популярність у всьому світі.

У 2014 році він випустив перший портативний підсилювач, завдяки якому вдається отримати чудове звучання в будь-яких умовах. В даний час компанія продовжує розробки та виробництво High-end пристроїв, що дозволяють отримати по-справжньому реалістичне звучання, що передає справжню красу музичного твору. Компанія гарантує справді висока якість аудіоелектроніки, яка користується великим авторитетом у всьому світі.