Струнно-смичкові інструменти Pollmann

Pöllmann – це німецька компанія, яка увійшла в історію виготовлення контрабасів у 1888 році і посідає в ній почесне місце до сьогодні. З часу заснування досі безперервна наступність поколінь майстрів дозволила накопичити великий досвід та вміння у створенні якісних інструментів

Технологія виготовлення контрабасів бренду Pollmann

Для виготовлення контрабасів майстри Pöllmann використовують виключно відібрану дерево, що резонує, витриману протягом багатьох десятиліть. У будівництві інструментів задіяна багата палітра різних сортів дерева, таких як ялина, ялиця, клен, тополя, горіх, верба та інші; у конструкції застосовуються цілісні нижні резонансні деки, і навіть зразки деревини, витриманої понад 250 років.

Заради постійного вдосконалення майстерності виготовлення контрабасів компанія Pöllmann тісно співпрацює з провідними міжнародними оркестрами та солістами.

Майстри Pöllmann будують контрабаси різних розмірів та у різних варіантах покриттів, створюють інструменти як для сольного виконання, так і для гри у складі оркестру. Також компанія пропонує виготовлення спеціальних моделей на замовлення. На додаток до роботи з власним модельним рядом, майстри Pöllmann займаються відтворенням точних копій контрабасів-шедеврів минулого. Всі моделі контрабасів Pöllmann представлені у варіантах 4-струнного та 5-струнного інструменту.