Аудіо обладнання Warm Audio

Компанія Warm Audio почала своє існування з бажання надати музикантам і користувачам професійне обладнання для звукозапису. В результаті з'явилося класичне аналогове записуючий обладнання високого рівня за доступною ціною.

Історія Warm Audio

Warm Audio була заснована в 2011 році «в гаражі» за простим принципом, що полягає в створенні високоякісних звукозаписних продуктів, а також в тому, щоб зробити їх доступними для звичайного музиканта і звукозаписного інженера. З моменту свого заснування, засновник і президент Брайс Янг зібрав команду експертів в області аудіо, які в сукупності мають понад 50 років досвіду в розробці, виробництві, маркетингу та продажу професійного аудіообладнання. Ця кваліфікована команда застосовує «теплу формулу» дизайну для кожного продукту, що випускається, гарантуючи, що вони забезпечують найкраще звучання, але при цьому залишаються доступними за ціною. Warm Audio прагне надати еволюційні рішення для легендарних продуктів минулого.

Warm Audio виробляє популярне професійне аудіо обладнання, включаючи; мікрофонні попередні, компресори, еквалайзери і мікрофони, які спроектовані, розроблені і випробувані на підприємстві в Техасі, США. На сьогоднішній день Warm Audio представила більше 20 інноваційних продуктів на ринку Pro Audio, які отримали безліч номінацій і нагород від відомих професіоналів галузі (TEC Awards, Sound On Sound Awards, Resolutions Awards, MusicTech Awards і Music Inc. Editors Choice Awards).

Устаткування професійного рівня

Warm Audio володіє унікальним поєднанням обширних технічних знань в області проектування і розробки професійних аудіопродуктів, в той же час розвиваючи міцні відносини і партнерські відносини з відомими провідними виробниками компонентів (CineMag USA Transformers, Altran USA Transformers, Carnhill Transformers, Kenetek Opto Attenuator, JJ Tubes, і Tung-Sol Tubes). Warm Audio дуже тісно співпрацює з цими постачальниками, щоб виробляти бездоганне якісне обладнання. Ці цілеспрямовані зусилля призвели до появи відзначених нагородами продуктів, які переопределили можливості, які можливі в індустрії аудіоелектроніки (лауреат премії TEC TEC 2017 року області обладнання для обробки сигналів - WA-2A Opto Compressor).

Сьогодні продукти Warm Audio використовуються по всьому світу у великих концертних залах, комерційних студіях звукозапису, студіях звукозапису будинку, диспетчерських залах, молитовних будинках, а також в турах і фестивалях.