Музичні інструменти Roland

Roland - японська компанія, що виробляє електронні музичні інструменти, а також музичне програмне забезпечення. На українському ринку не так часто можна знайти електронні інструменти в надійних і високоякісних варіантах. Інтернет-магазин LuxPRO полегшує українським музикантам пошук надійної продукції, пропонуючи асортимент компанії Roland

На українському ринку не так часто можна знайти електронні інструменти в надійних і високоякісних варіантах. Інтернет-магазин LuxPRO полегшує українським музикантам пошук надійної продукції, пропонуючи асортимент компанії Roland.

Кілька слів про принципи розвитку бренду Roland і його історії

Країна-виробник надійних музичних інструментів - Японія. По всій видимості, одне тільки назва країни говорить про граничний якості продукції, що випускається, так як саме японське виробництво в сфері електроніки вважається найнадійнішим і інноваційним.

Рік заснування бренду - 1972. Починаючи з цього року компанія широко розповсюдила свої розробки на весь світ. На особливу увагу на той час заслуговували інноваційні драм-машини, басові і поліфонічні, а також цифрові і гітарні синтезатори. Це може показати дивним, але розробки компанії 80-х років минулого століття можна зустріти в багатьох сучасних студіях звукозапису. Дуже часто студії обладнуються контролерами і інтерфейсами 1984 року випуску.

Двадцять перше століття вніс корективи у виробництво компанії. Розробки Roland концентруються за двома основними напрямками: електронні інструменти лінійки V, а також створення програмного забезпечення для різної електроніки (не тільки музичної). У плані виробництва музичних інструментів розробники використовують неймовірно складні математичні моделі.

Асортимент музичних інструментів Roland в інтернет-магазині LuxPRO

Музичні товари від японського бренду Roland представлені в повному обсязі асортименту. Основні товарні категорії в інтернет-магазині LuxPRO:

  • надійні MIDI-клавіатури, принцип створення яких не змінився з кінця минулого століття - надійність і максимальна працездатність;
  • звукові карти для сучасних ді-джеїв і музикантів з повним набором функціональності;
  • комбопідсилювачі для гітар - надійна акустика в різних цінових категоріях;
  • електронні ударні установки - компактні моделі для комфортної гри вдома, в студії звукозапису, також легко підключаються до різного устаткування;
  • навушники для музикантів і ді-джеїв в стильних дизайнах.

Аудіо-техніка від бренду з Японії Roland пропонується кожному українському покупцеві з можливістю доставки - швидкої і оперативної по Україні. Купити і оплатити товар ви зможете будь-яким зручним способом.