Мережеве обладнання Yeastar

Китайська компанія Yeastar відома на ринку комунікаційного обладнання як досвідчений виробник гібридних IP-АТС для забезпечення якісного та надійного зв'язку всередині офісних центрів та інших установ. Поєднання високої функціональності з доступною вартістю продуктів дозволяє Yeastar утримувати позиції лідируючої компанії в галузі створення та виробництва продукції цього профілю

Відомості про компанію Yeastar

Корпорація розпочала діяльність у 2006 році як виробник компактних та простих з точки зору конструкції пристроїв, але вже через кілька років заслужила репутацію надійного виробника сучасного адаптивного обладнання.

Системи, що розробляються та випускаються корпорацією Yeastar, відрізняються продуманими функціональними особливостями, високою якістю виготовлення всіх комплектуючих частин та універсальністю – наприклад, UC PBX легко поєднати з IP-телефонами, магістралями SIP та іншими пристроями комутаційного обладнання. Прилади виробництва Yeastar відповідають сучасним запитам ринку, світовим стандартам зв'язку та навіть випереджають інтереси клієнтів компанії – адже Yeastar ретельно відстежує всі інновації, уважно аналізує нововведення та потреби потенційних замовників, і на основі цих даних спеціальний відділ компанії розробляє новітні пристрої для забезпечення зв'язку.

Крім того, Yeastar здійснює технічну підтримку в кожній країні, де продається продукція компанії – контролює адаптацію пристроїв до місцевої мови та особливості експлуатації, а також надає трирічну гарантію на всі прилади. Для своїх клієнтів компанія розробляє оптимальні технічні рішення, які найбільш вигідні економічно та забезпечують стійкий зв'язок між стаціонарними та мобільними телефонами, а також формують внутрішньокорпоративну мережу абонентів.

Продукти Yeastar в інтернет-магазині LuxPRO

Голосові шлюзи, випущені під брендом Yeastar, представлені ЛюксПро в різних технічних варіаціях, що дозволяє кожному покупцеві зробити найкращий вибір базових пристроїв і конкретної комплектації. Доручіть Yeastar відповідати за комунікацію співробітників у вашому офісі – надійні та перевірені часом пристрої з впровадженими передовими новаціями ніколи не підведуть, і ви зможете постійно залишатися на зв'язку з колегами.