Комбопідсилювачі Orange

Музикант і дизайнер електроніки Кліффорд Купер заснував Orange як звукозаписну студію в лондонському Вест-Енді в 1968 році. На жаль для Купера, студія не змогла заробити достатньо грошей, щоб покрити свої витрати, тому перший поверх будівлі був відкритий як музичний магазин.

 Купер вирішив розробити свої власні підсилювачі для продажу. Він звернувся до власника "Radio Craft" для виробництва перших фірмових підсилювачів Помаранчевого кольору. Нові, які не містять тексту вуличні таблички в Лондоні в той час надихнули на створення символів, які можна побачити на підсилювачах компанії і до цього дня.

 
Зовнішні чинники призвели до того, що компанія переживала період затишшя з кінця 70-х до середини 90-х, а компанія Cooper особисто займалася виробництвом і продажем підсилювачів по спеціальному замовленню. Потім, в 1997 році, Orange звернулася до Ноель Галлахер з Oasis, щоб оновити свої підсилювачі для сучасного гітариста. Результатом стала відзначена нагородами серія AD Series, і тепер лінійка продуктів компанії шанується за відмінний звук і епічну стійкість