Мікрофони, навушники, гарнітури, радіосистеми, конференц-системи, аксесуари Sennheiser

Бренд Sennheiser сьогодні один з найбільш затребуваних в області виробництва різної аудіо-техніки. Компанія пройшла нелегкий шлях розвитку, що утворилися в самий невідповідний на перший погляд час. В асортименті Sennheiser представлені: мікрофони, навушники, гарнітури, радіосистеми, конференц-системи, аксесуари для професійних виконавців і акторів.

Німецька компанія Sennheiser: невелика історія успіху і досягнення

Уявіть собі Німеччину після закінчення війни - руїна, цілковита розруха, абсолютно незрозуміла політична ситуація. Але підприємливість німців іноді набагато сильніше зовнішньої ситуації. Уже в червні 1945 року Франц Зенхайзер грунтується компанію Labor W, яка спочатку займається виробництвом приладів для вимірювання. Пізніше до асортименту бренду додалися мікрофони.

Сучасна назва Sennheiser отримала в 1957 році, коли почала називатися на прізвище засновника. Протягом наступних тридцяти-сорока років компанія об'єднується з декількома компаніями, співпрацює з найвідомішими європейськими брендами.

Протягом всієї своєї діяльності Sennheiser була удостоєна безлічі нагород і призів на різних виставках. Сам засновник компанії Франц Зенхайзер також отримував індивідуальні нагороди. Цікава особливість: підприємцем він не став, доручивши фінансові питання своїм соратникам. Сам же залишався до кінця тільки інженером, розробляючи нові технології для свого бренду.

Фірма Sennheiser: основні особливості асортименту в LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO широко представляє весь модельний спектр товарів Sennheiser. Представлене обладнання можна замовити по виключно вигідних пропозицій. В інтернет-магазині LuxPRO представлені наступні категорії товарів даного бренду:

• мікрофони в різних модельних варіантах: вокальні та інструментальні, мікрофони для конференцій, караоке, студій і багато інших;

• різні аксесуари для мікрофонів: стрічки для фіксації, мікрофонні капсули, батареї, сплітери, зарядні пристрої;

• акустичні системи: модельні варіанти автономних мобільних систем акустики;

• широкий вибір навушників: бінауральниє гарнітури, навушники з шумопоглинання, навушники HD та інші.

Країна-виробник цієї продукції небагатослівно, але чітко позначає якість пропонованої продукції. Німецькі товари від відомих брендів завжди відрізнялися високою надійністю, якістю конструкції і багатофункціональністю.