Барабанні аксесуари і перкусія PP DRUMS

PP DRUMS або Pearl Musical Instrument Company (яп. パ ー ル 楽 器 製造 株式会社 Па: ру гакки Сейдзі: кабусікі-ґайся) - японська компанія, яка виробляє музичні інструменти, переважно ударні. Грунтувалася 29 вересня 1952 року

Історія компанії PP DRUMS і основний спектр діяльності

Компанію PP DRUMS заснував Кацумі Янагісава, який почав виробництво музичних інструментів в Суміди, одному з токійських спеціальних районів, 2 квітня 1946 року. У 1950 році Янагісава спеціалізувався на виготовленні барабанів і назвав свою компанію «Pearl Industry, Ltd.».

У 1953 році назва компанії була змінена на «Pearl Musical Instrument Company», а виробництво розширилося і стало включати ударні установки, маршові барабани, литаври, тарілки, підставки, аксесуари.

Старший син Янагісаві, Міцуо, приєднався до PP DRUMS в 1957 році і створив підрозділ для експорту продукції по всьому світу. Для задоволення зростаючого світового попиту на ударні після появи рок-н-ролу, в 1961 році власники Pearl Drums побудували завод площею 1400 м² в місті Тіба і стали виробляти недорогі інструменти під більш ніж 30 торговими марками: Maxwin, CB-700, Stewart, Werco , Ideal, Crest, Revelle, Revere, Lyra, Majestic, Whitehall, Apollo, Toreador, Roxy, і Coronet.

У 1966 році PP DRUMS представила свою першу професійну установку «President Series».

В даний час виробництво PP DRUMS в Тайвані включає п'ять заводів, продукція яких поставляється на світовий ринок. Завод в Тібі зараз обслуговує внутрішній японський ринок, випускаючи різні барабани, литаври і симфонічні дзвони.

Перл вніс багато нововведень у виробництво ударних. У 1970-х роках вони запропонували конструкцію корпусу з композиту, названого «дерев'яний фіберглас». Крім того, в PP DRUMS скомбінували рото-те і ці деревно-волокнисті обичайки для створення лінії барабанів Vari-Pitch. Серед інших ранніх нововведень - обичайки, які були кілька малого розміру, так що мембрана барабана виходила за краї. Перл також розробила навісне кріплення для том-томи, яке широко використовується і іншими виробниками інструментів.

Основні особливості асортимент продукції PP DRUMS в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO підібрав в каталозі тільки найнадійніші і привабливі з цінової точки зору моделі. Основні категорії товарів можна представити в наступному списку: