Electro-harmonix педалі ефектів Electro-harmonix

Electro-harmonix - бренд родом з самого Нью-Йорка, який надихнувся музичною індустрією.

Electro-harmonix - американський виробник музичного обладнання

Компанія з кінця 1960-х років почала випускати електронні звукові процесори і зайняла власну позицію на світовому ринку. Велику популярність фірма отримала з 1980-х років, коли електронна музика нарощувала все більше і більше обертів серед слухачів. Звук електронної та акустичної гітари став незамінним на сценах і в студіях, тому попит на продукцію Electro-harmonix ріс з кожним роком.
 
«Педальна індустрія» виростила ціле покоління музикантів, для яких Electro-harmonix почали випускати спеціальні педалі ефектів. Таким чином, бренд розширив горизонти сучасного слухача і придбав величезну кількість фанатів. Виготовлення флангеров, хорусів, компресорів, затримок, петлітелей та інших специфічних пристроїв доповнилося випуском цілої лінійки педалей ефектів.

Продукція бренду Electro-harmonix

Інтернет-магазин Lux Pro пропонує вашій увазі широкий вибір оригінального музичного обладнання від бренду Electro-harmonix. Вашій увазі представлена ​​лінійка педалей ефектів в понад 50 позицій, серед яких ви знайдете:
 
• Педаль ефектів Steel Leather. Експандер, розроблений спеціально для бас-гітари. Він дозволяє звуку бас-гітари прорізати будь мікс при живому виконанні.
• Педаль ефектів Hot Tubes. Педаль ефекту овердрайв, дисторшн. Унікальний парацікліческій фільтр Hot Tubes робить його найбільш універсальним дисторшн приладом. Він здатний видавати від теплого овердрайву і лампового сустейна Big Muff до екстремальних лампових метал дисторшн
• Педаль ефектів Iron Lung. Педаль ефектів, ефект вокодер, регулятори Tone, Gender Bender, перемикач з настройками посилення hi / mid / lo, блок живлення в комплекті.
• Педаль ефектів Volume Pedal для електрогітари, ефект гучності, дає точний і дуже виразний контроль над гучністю гітари. Педаль ELECTRO-HARMONIX VOLUME PEDAL має байпас вихід з абсолютно безшумним перемиканням.
• Педаль ефектів PAN PEDAL. Виводить одне джерело сигналу в два виходи, змішує два джерела сигналу в один або працює педаллю гучності як в моно, так і в стерео режимах.
• Педаль ефектів Turnip Greens овердрайв і ревер, засновані на педалях Soul Food і Holy Grail Max, петля Send / Return, 2 види байпаса.
• Педаль ефектів Germanium Overdrive класичний для 60-х овердрайв на германієвих транзисторах в сучасній інтерпретації.