Відеопроектори Sanyo

Відеообладнання нового покоління досить важко знайти на українському ринку. Труднощі полягають в пошуку надійних моделей, які б відповідали всім стандартам якості. Інтернет-магазин LuxPRO допомагає своїм українським клієнтам в пошуках таких установок, пропонуючи прекрасні варіанти відеопроекторів від компанії Sanyo

Історія створення бренду Sanyo і діяльність на світовому ринку

Країна-виробник високоякісних проекторів - Японія. Творець бренду Тошио Іуе прагнув створити таке обладнання, яке б було затребуване не тільки на островах Японії, але і далеко за океаном. Починаючи з 1974 року (року заснування бренду), компанія стрімко розвивалася і поширювала свою продукцію далеко за межі країни. Не дарма назва бренду Sanyo на японському означає чудові слова - «три океани». Фірмі вдалося згуртувати весь світ своєю високоякісною продукцією, тому відеопроектори від Sanyo зараз можна зустріти в багатьох закладах громадського значення, в приватних будинках і квартирах Європи і Америки.

Штаб-квартира бренду знаходиться в японському місті Осака, проте кількість дочірніх фірм даного бренду налічує близько сотні. Продукція бренду поширилася на всі континенти і завоювала широкий авторитет серед професіоналів. Основна особливість виробництва відео проекторів - це чітке усвідомлення потреб кінцевого користувача. Тому вся продукція фірми Sanyo постійно випускається у вигляді окремих лінійок - для задоволення всіх категорій населення як за вартістю продукції, так і за призначенням проекційних установок.

Асортимент відео продукції Sanyo в інтернет-магазині LuxPRO

Експерти відзначають високу надійність і працездатність проекторів від японського бренду, в тому числі і експерти інтернет-магазину LuxPRO. Тому ми пропонуємо найважливішу і надійну серію відео проекторів від Sanyo:

  • проектори серії BIG і Emiter-S: надійне обладнання, яке відповідає все стандартам використання відеотехніки в навчальних закладах, в якості домашнього кінотеатру, для створення інсталяцій і т.д .;
  • окремі лампи для проекторів Sanyo: ефективність ламп довести в ході ряду перевірок і тестувань, вони відрізняються низьким споживанням енергії, а також високим терміном експлуатації.

Купити відео обладнання від японської компанії Sanyo в нашому інтернет-магазині можна з можливістю оперативної доставки по Україні.