Світлове обладнання ACME

Компанія ACME це саме той випадок, коли широкий асортимент, висока якість кожної моделі і прийнятна ціна обладнання обумовлюють успішність не тільки на європейському, а й на світовому ринку. Продукція даного бренду дуже популярна в шоу індустрії: світлові прилади та обладнання для проведення спеціальних шоу ефектів.

Головне достоїнство компанії - широта представлених модельних варіантів різної продукції: освітлювальні прилади, обладнання для створення бульбашок і диму, лазери і багато іншого.

Невеликий екскурс в історію: успіх компанії ACME

Фірма ACME була створена в 1993 році, спочатку з метою виробництва дрібної побутової техніки. Згодом виробнича спрямованість бренду розширилася і змінилася, і на ринок надійшли перші модельні варіанти світлотехніки, дим-машин, генераторів бульбашок і т.д.

Основне виробниче зосереджено в країнах Балита - це Латвія і Естонія. Привабливість компанії на сучасному ринку обумовлюється прекрасним дизайном моделей, якістю збірки і широким асортиментом.

Бренд ACME також є доступний ціновий сегмент, на українському ринку зокрема. Продукцію високої якості можна купити за невеликі гроші, при цьому отримавши надійний і функціональний агрегат.

Пропонований асортимент товарів від інтернет-магазину LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO давно займається постачанням на український ринок обладнання компанії ACME. Це обумовлюється широким попитом продукції серед українських покупців.

Устаткування ACME в каталозі інтернет-магазину LuxPRO:

  • генератори диму в різних модельних варіантах;
  • генератори снігу: якісні і компактні моделі зі зручним управлінням за допомогою пульта дистанційного керування;
  • генератори мильних бульбашок: великі і малі моделі обладнання, генератори барабанного типу;
  • прожектори «рухомі голови» в різновидах SPOT і WASH;
  • міні лазери для створення приголомшливого шоу в нічних клубах, під час музичних концертів;
  • додаткові аксесуари: контролери для управління світловим і генераторним обладнанням.

Асортимент фірми ACME представлений ще багатьма іншими моделями апаратури, наприклад, світлодіодні прожектори і пінспоти для дзеркальних куль. Також в каталозі представлені рідини для генераторів мильних бульбашок і агрегатів для створення диму.

Особливість продукції ACME - це стильний дизайн, який не менш важливий для створення інтер'єру на концертних майданчиках і в нічних клубах.