Навушники SMS Audio

Studio Mastered Sound Audio (SMS Audio) – американська компанія, відома як виробник високоякісної побутової електроніки, пріоритетним напрямком вважається випуск навушників різних типів – накладних, бездротових чи провідних, а також навушників-вкладишів. Кожна серія продукції зустрічається покупцями з величезним захопленням - адже розробка та дизайн виробів затверджується кумиром молоді

Історія компанії SMS Audio

Бренд SMS Audio добре сприймається серед шанувальників якісного звучання, і тому їм також буде цікаво дізнатися, що одним із засновників компанії в 2011 став Кертіс Джеймс Джексон, більш відомий як репер 50 Cent. Президентом нової компанії на прохання виконавця та нью-йоркського підприємця був призначений колишній глава іншої аудіо-фірми Б. Ноа, і спільно обидва компаньйони розробили та випустили першу серію навушників під брендом SMS Audio.

За роки роботи компанія співпрацювала з багатьма знаменитостями при створенні новітніх лінійок продукції – так, у 2014 році спільно з баскетболістом До Ентоні та компанією Intel була випущена серія спортивних навушників із вражаючими функціями зі збирання інформації про фізичний стан власника, включаючи і частоту серцевих скорочень. Ще раніше у виробництво була запущена знаменита лінійка STREET, аудіопристрої якої відрізнялися чудовим рівнем шумоподавлення та передачі неспотвореного звуку – тільки в таких навушниках потрібно слухати сучасний реп, щоб вникати у кожен найменший нюанс аудіо-сигналу.

Крім різноманітних навушників, компанія SMS Audio випускає також аксесуари та одяг з логотипом бренду, спонсорує гоночні змагання та столові для малозабезпечених людей. Особистість глави SMS Audio істотно допомагає бренду залишатися популярним серед покупців, а висока якість продукції змушує конкурентів підтягувати свої стандарти виготовлення аудіо-аксесуарів.

Продукція SMS Audio на полицях інтернет-магазину LuxPRO

Товари бренду SMS Audio представлені в ЛюксПро:

  1. Навушники різних типів та серій – накладні SYNC by 50 та вкладиші STREET різних модифікацій.
  2. Полиці з різним типом кріплення, в цьому асортименті ви легко знайдете аксесуар, який відповідає саме вашим потребам та можливостям.

Вироби бренду SMS Audio характеризуються використанням унікальних винаходів та розробок, кінцева мета яких – створення інноваційного продукту, що відрізняється чистим та чесним звучанням.