Музичні інструменти Kawai

Коичи Кавай народився в містечку Хамаматсу, Японія, в 1886 році. Коли йому пішов другий десяток, він став працювати в індустрії виробництва піаніно. Пізніше він став ключовим керівником відділу досліджень і розробок. Саме в ті роки піаніно вперше вийшло на ринок країни висхідного сонця. Коичи Кавай був талановитим винахідником і новатором. Він першим в Японії розробив і сконструював компоненти механіки інструменту. На багато винаходів згодом він отримав патенти і продовжував їх утримувати

Історія бренду Kawai

Коичи Кавай народився в містечку Хамаматсу, Японія, в 1886 році. Коли йому пішов другий десяток, він став працювати в індустрії виробництва піаніно. Пізніше він став ключовим керівником відділу досліджень і розробок. Саме в ті роки піаніно вперше вийшло на ринок країни висхідного сонця. Коичи Кавай був талановитим винахідником і новатором. Він першим в Японії розробив і сконструював компоненти механіки інструменту. На багато винаходів згодом він отримав патенти і продовжував їх утримувати.

У 1927 році Коичи Кавай заснував дослідницький центр музичних інструментів. До його складу увійшло крім нього ще сім досвідчених ентузіастів своєї справи. Компанія щойно починала свою діяльність, і єдине, що підтримувало їх - це була любов до музики і пристрасне бажання виробляти найкращі в світі роялі. Фундаментальні принципи Коичи грунтувалися на якості, оцінці музики як мистецтва і пошуку досконалості. Ці основні принципи досі продовжують надихати компанію KAWAI і сьогодні.

Після смерті батька в 1955 році, Шігеру Кавай став президентом компанії. Йому тоді було 33 роки. Він прийняв рішення залишатися вірним ідеалам свого батька. Передбачаючи стрімке зростання в індустрії музики, він проводив планування виробництва, розширюючи виробничі можливості і засновуючи організації, які повинні були просувати цінність музики в світі. Повний ідей і бажання проводити удосконалення, Шігеру став сполучною ланкою у напрямку до вмілим майстрам, які робили все як за допомогою ручної збірки, так і вдаючись до досконалим технологіям. Сорок років тому в компанії KAWAI працювало 543 людини і щорічно вироблялося 1 776 інструменту. Сьогодні, KAWAI містить персонал з приблизно 6000 чоловік у всьому світі, а виробнича потужність становить десь близько 70000 інструментів в рік. У 1980 році Шігеру відкрив завод Ryuyo Grand Piano Facility, визнаний сьогодні найсучаснішим і високопродуктивним заводом з виробництва якісних піаніно в усьому світі. Шігеру Кавай також звернув увагу на зовнішні ринки і досяг успіху в поширенні продукції KAWAI. Зараз KAWAI - це "звук, який чути в усьому світі". На сьогоднішній день продукція KAWAI експортується в більш ніж 80 країн.

Хіротака Кавай, обраний президентом компанії в 1989 році, залишається вірним старим традиціям, заснованим його дідом і батьком. Підтверджуючи їх філософію, він говорить: "У KAWAI пошук досконалості - це не просто ідеал, це обов'язок". Під його керівництвом компанія KAWAI сфокусувала свою увагу на програмі вкладення мільйонів доларів з метою роботизації виробництва роялів. Він також направив свої зусилля на створення виробничих центрів KAWAI по всьому світу. Таким чином, традиція лідерства продовжує жити від покоління до покоління.

Мабуть, більш блискучою біографії створення такого підприємства, як KAWAI, не існує. Сьогодні, через 70 років після заснування, компанія KAWAI є одним з найбільших виробників піаніно в усьому світі.

Асортимент музичних інструментів KAWAI в інтернет-магазині LuxPRO

Музичні товари від японського бренду KAWAI представлені в повному обсязі асортименту. Основні товарні категорії в інтернет-магазині LuxPRO:

  • цифрові піаніно;
  • акустичні піаніно;
  • аксесуари.