Аудіо обладнання Jarre Technologies

Дизайнерська акустика Jarre Technologies - це поєднання інновацій, високої якості звучання і передового дизайну. Це нове прочитання музики і справжня знахідка для шанувальників якісної музики і всіх тих, хто цінує неординарний стиль

Про бренд Jarre Technologies

Сьогодні стильна портативна акустика - це неодмінний атрибут і показник якості життя. І зрозуміло чому.

Музика оточує нас всюди. Вона задає ритм, піднімає настрій, допомагає впорядкувати думки. І, звичайно, улюблену музику необхідно гідне обрамлення.

Концепція електроніки «JMJ» (JeanMichelJarre) народилася в 2005 році після зустрічі легендарного музиканта, піонера електронний музики, композитора, саунд-дизайнера, виконавця і творця нового жанру концертних видовищ Жана-Мішеля Жарра з Роландом Кевілл - успішним підприємцем в області інноваційних дизайн-продуктів .

Дизайнерська акустика Jarre Technologies - це поєднання інновацій, високої якості звучання і передового дизайну. Це нове прочитання музики і справжня знахідка для шанувальників якісної музики і всіх тих, хто цінує неординарний стиль.

Асортимент акустичних товарів Jarre Technologies в інтернет-магазині LuxPRO

У нашому інтернет-магазині крім навушників представлені також і інші товарні категорії бренду Jarre Technologies, який українським користувачам обов'язково подарує необхідне звучання і комфорт.
 
Основні товарні категорії Jarre Technologies в нашому каталозі:
  • аудіосистеми.