Персональні комп'ютери Lenovo

Lenovo - китайська компанія, що випускає персональні комп'ютери та іншу електроніку. Є найбільшим виробником персональних комп'ютерів в світі з часткою на ринку більше 20%, а також займає п'яте місце з виробництва мобільних телефонів. Основні торгові марки, під якими випускається продукція: Lenovo, ThinkCentre, ThinkPad, ThinkVision, IdeaPad

Про бренд Lenovo

Lenovo - одна з найбільших багатонаціональних технологічних компаній у світі, яка популярна на ринку настільних комп'ютерів, ноутбуків, мобільних телефонів та таких сучасних пристроїв, як суперкомп'ютери. Сьогодні розповімо про історію цієї компанії.

В даний момент досить важко уявити ринок ноутбуків, планшетів, різних аксесуарів, а також смартфонів без пристроїв компанії Lenovo, яка є одним з лідерів у цих сферах. Компанія родом із Китаю постійно вдосконалює свою продукцію, впроваджуючи новітні технології, розширює свій вплив на світовому ринку, поглинаючи інші бренди та розвиваючи власні напрацювання. Безперервний процес самовдосконалення та обмін досвідом забезпечує велику кількість дослідницьких центрів у всіх частинах світу (Пекін, Шанхай, Шеньчжень, Сямень, Ченду, Нанкін, Ухань, Ямато (префектура Канагава, Японія) та Моррісвіль). Так інженерні розробки скрізь відповідають потребам споживачів. Більше 60% виробництва компанії відбувається на власних заводах у США, Індії, Мексиці та країнах Європи.

Які переваги продукції компанії над конкурентами можна відзначити? Насамперед це впровадження інноваційних рішень при створенні сучасних пристроїв та досить продумана цінова політика. Саме завдяки цим двом компонентам продукція компанії має величезний попит.

Щорічні звіти компанії показують стабільний дохід та зростання, тому не дивно, що на даний момент вона входить до трійки лідерів із виробництва комп'ютерної електроніки у світі. Звісно, успіх прийшов не одразу. У нашій статті ми розповімо про історію створення компанії Lenovo, про її тернистий шлях на вершину, про труднощі, які зустрічалися на цьому шляху, а також розкриємо деякі секрети успіху.

Асортимент продукції Lenovo в інтернет-магазині LuxPRO:

Інтернет-магазин LuxPRO підібрав обладнання від цього бренду в широкому модельному асортименті. У нас ви зможете знайти та замовити техніку та аксесуари високої якості в різних цінових категоріях.