Конфетті машини

Чи плануєте провести барвистий захід, але не знаєте як? Є рішення, купити конфетті машину і перетворити будь-яке Ваше свято на незабутню, яскраве і феєричне шоу. Упаковку конфетті при покупці будь-якої конфетті машини Ви отримуєте в подарунок від нас!

Сучасні генератори конфетті, це як правило, високопотужні апарати здатні створювати різнопланові феєричні шоу. Для "вистрілювання" заряду використовуються спеціальні конфетті машини, які в залежності від своїх технічних характеристик викидають на дальність від 3 до 50 метрів. Конфетті машини працюють на стиснутому повітрі або в них встановлені потужні вентилятори.

Конфетті машини: призначення і класифікація

Залежно від сфери застосування, розмірів приміщення підбираються ручні, підлогові або підвісні системи конфетті. Конфетті машини BIG | Deli Effect | Disco Effect | Universal Effects - безсумнівно лідери в індустрії шоу бізнесу, які давно перебувають на ринку і мають відмінні технічні характеристики, як в роботі, так і експлуатації.
 
На нашому сайті представлені кілька типів генераторів, що створюють феєричне уявлення, і перш, ніж купити конфетті машину, рекомендуємо ознайомитися з їх призначенням:
 
1 тип - це ручні пускачі, призначені для створення шоу на невеликих майданчиках, будинки. За допомогою балона з стисненим повітрям виробляється ручний пуск, що дуже зручно для привітання іменинника, дитячих шоу. Напр. модель - Confetti hand BIG
 
2 тип - це апарати середньої потужності, які застосовують івент агенства невеликі прокатні компанії. У даних апаратах за рахунок потужних вентиляторів і напрямної труби викидається "заряд" на висоту до 10 м. Наприклад топові моделі Confetti mini fan BIG, BL011A 1500W BIG
 
3 тип - це апарати, які використовують для роботи газ двоокису вуглецю і азоту для потужного розсіювання: D-006A Disco Effect.
 
4 тип - це високо потужні професійні моделі, які використовуються для феєрії на великих майданчиках, сценах - Confetti Big fan BIG
 
Хочемо звернути вашу увагу на моделі компанії BIG - Confetti mini fan BIG і BL011A 1500W BIG. Це найбільш популярні і одночасно мобільні апарати однаково хороші як для дитячих розважальних програм так і для проведення шоу на банкетах, фуршетах, виставках і танцювальних шоу.

Витратні матеріали для конфетті та сервіс від інтернет магазину luxpro.com.ua

Необхідним аксесуаром для роботи конфетті машин є витратні матеріали, з якими Ви можете ознайомитися в однойменному розділі Конфетті, а так само відвідавши наш шоу-рум, в якому представлена велика кількість різнопланового конфетті. Найбільш популярний за підсумками продажів: сердечка і янголята, конфетті сніг, різнокольорове конфетті.
 
Звертаємо Вашу увагу, що компанія LuxPRO працює по всій Україні. Ми зможемо здійснити ДОСТАВКУ замовленого обладнання або аксесуара будь-яким зручним для вас перевізником. При замовленні на нашому інтернет сайті необхідного обладнання радимо звернути увагу на нашу програму лояльності, яка допоможе істотно заощадити при покупці потрібного товару.

Даруємо можливість вибрати і придбати Конфетті машини з актуальної вартості в інтернет каталозі музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву. Также, замовте електрогітари таких брендів як: KORG, Osram, QSC. Каталог ЛюксПро привозить клієнтам міст: Одеса, Черкаси, Дніпродзержинськ, а також в усі регіони України.