Оптоволоконний кабель

Волоконно-оптичний кабель призначається для передачі оптичного сигналу в лініях зв'язку і класифікується за матеріалом волокна, місця і умов прокладки. Принцип роботи кабелю заснований на передачі світлового сигналу, який протікає по сердечнику з кварцового скла або пластикового оптичного волокна і за рахунок багаторазово відбиває ефекту оболонки практично не має втрат. Промінь світла направляється в серцевину і багато разів відбиваючись від оболонки поширюється уздовж кабелю.
 
Перевагою роботи кабелю на основі волоконних світловодів є підвищена захищеність сигналу, низький ступінь загасання, пропускна здатність і швидкість передачі даних, недосяжна для інших видів кабелів, а також висока перешкодозахищеність, мала маса і габарити. З мінусів можна віднести високу вартість на кабель і апаратуру по його обслуговуванню, а також крихкість і підвищені вимоги до якості монтажу.
 
Прокладка кабелю здійснюється по повітрю, в землі, у воді і в кабельних каналах, в залежності від виду прокладки використовується додатковий захист або певний тип кабелю, щоб захистити кабель від розтягувань, вигинів на злам і інших механічних пошкоджень.
 
Оптоволоконні кабелі Kramer складаються з двох або чотирьох окремих багатомодових жив з оптичним волокном перетином 50/125 мкм, одягнених в різнокольорову оболонку, мають діаметр 2 мм кожний і захищені додатково зовнішньою оболонкою.
 
Призначаються для комутації волоконно-оптичних передавачів та приймачів DVI і HDMI, а також подовжувачів FireWire у яких передбачено конструкцією гнізда для підключення від'єднується оптичних кабелів. Кабелі поставляються з оконцованнимі роз'ємами тапа LC з захисними кришками і довжиною готового кабелю від 10 до 300 метрів.
 
Переваги вибору компанії LuxPRO?
 
Замовте інтересуемой Ваш кабель через наш сайт, залишивши заявку в будь-який зручний для Вас час або зв'язавшись з менеджером, а ми в свою чергу здійснимо доставку в найкоротші терміни. Крім того, ознайомтеся з нашою системою лояльності для постійних клієнтів і отримаєте приємну знижку в 5, 10 або 15%.
 

Рекомендуємо вибрати Оптоволоконний кабель за нормальною ціною в онлайн каталозі музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою по Україні. Также, дивіться сценічні монітори таких брендів як: K&M, ROCKBAG, Uniview. Онлайн магазин https://luxpro.ua/ виробляє доставку клієнтам в міста: Вінниця, Черкаси, Кременчук і по всій Україні.