Оптоволоконний кабель

 • Волоконно-оптичний кабель призначається для передачі оптичного сигналу в лініях зв'язку і класифікується за матеріалом волокна, місця і умов прокладки. Принцип роботи кабелю заснований на передачі світлового сигналу, який протікає по сердечнику з кварцового скла або пластикового оптичного волокна і за рахунок багаторазово відбиває ефекту оболонки практично не має втрат. Промінь світла направляється в серцевину і багато разів відбиваючись від оболонки поширюється уздовж кабелю.
   
  Перевагою роботи кабелю на основі волоконних світловодів є підвищена захищеність сигналу, низький ступінь загасання, пропускна здатність і швидкість передачі даних, недосяжна для інших видів кабелів, а також висока перешкодозахищеність, мала маса і габарити. З мінусів можна віднести високу вартість на кабель і апаратуру по його обслуговуванню, а також крихкість і підвищені вимоги до якості монтажу.
   
  Прокладка кабелю здійснюється по повітрю, в землі, у воді і в кабельних каналах, в залежності від виду прокладки використовується додатковий захист або певний тип кабелю, щоб захистити кабель від розтягувань, вигинів на злам і інших механічних пошкоджень.
   
  Оптоволоконні кабелі Kramer складаються з двох або чотирьох окремих багатомодових жив з оптичним волокном перетином 50/125 мкм, одягнених в різнокольорову оболонку, мають діаметр 2 мм кожний і захищені додатково зовнішньою оболонкою.
   
  Призначаються для комутації волоконно-оптичних передавачів та приймачів DVI і HDMI, а також подовжувачів FireWire у яких передбачено конструкцією гнізда для підключення від'єднується оптичних кабелів. Кабелі поставляються з оконцованнимі роз'ємами тапа LC з захисними кришками і довжиною готового кабелю від 10 до 300 метрів.
   
  Переваги вибору компанії LuxPRO?
   
  Замовте інтересуемой Ваш кабель через наш сайт, залишивши заявку в будь-який зручний для Вас час або зв'язавшись з менеджером, а ми в свою чергу здійснимо доставку в найкоротші терміни. Крім того, ознайомтеся з нашою системою лояльності для постійних клієнтів і отримаєте приємну знижку в 5, 10 або 15%.
   

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.