Кабелі DVI & HDMI

Кожен, хто стикався з проблемою проекції медіафайлів на великий екран, неодмінно застосовує у своїй роботі дані типи електрокабелів. Але мало хто знає особливості властивостей даних незамінних сполучних компонентів високоякісної трансляції.

Що таке HDMI і DVI?

Під «HDMI» мається на увазі висококласний спеціальний інтерфейс, який передає мультимедійні файли, що володіють високою чіткістю, який передбачає також захист від незаконного копіювання файлів. Даний тип кабелю дає можливість запобігти копіювання медіафайлів, а також дає можливість проектувати звуковий і відеосигнал за допомогою лише одного кабелю. HDMI замінює аналогові стандарти SCART або RCA.
 
Що стосується DVI, мається на увазі стандартний кабель Digital Visual Interface, призначений для проектування відеосигналу на пристрої відтворення, як проектори, монітори і т.д. Особливість конструкції дозволяє передавати сигнал з максимально високою роздільною здатністю (1920х1200 при 60 Гц або 1920х1080 при 75 Гц). DVI-кабель випускається в трьох видах, в залежності від виду переданого сигналу: аналогового, цифрового або змішаного.

 Відмінні риси HDMI і DVI

Що ж робить HDMI і DVI-кабелю настільки затребуваними і надійними? Розглянемо деякі з особливих властивостей:
 
• Роз'єм HDMI-кабелю менше, ніж DVI, крім того, даний тип кабелю підтримує багатоканальні цифрові аудіосигнали.
• DVI-кабель має високу максимальною довжиною - до 19,5 метрів, також передачу можна здійснити на віддаленість до 60 метрів, застосовуючи підсилювач.
• На HDMI-кабель може опціонально закріплюватися ферритові кільце на початку і кінці кабелю, що захищає сигнал від електромагнітних завад в місцях з підвищеним рівнем їх випромінювання.
• DVI-кабель має гвинтові затискачі, які гарантують надійну фіксацію роз'єму, що оберігає від появи на зображенні мерехтінь і червоних точок.
• HDMI-кабель має досить високою пропускною спроможністю - від 4,9 (HDMI 1.0) до 18 (HDMI 2.0) Гбіт / с., Що дає можливість отримувати зображення надвисокої якості.
• Застосування в конструкції DVI-кабелю чотирьох кручених пар проводів дозволяє передавати сигнал розміром 24 біта на 1 піксель екрану, що забезпечує більш високу максимальний дозвіл і більш високу якість відтворюваних медіафайлів.
• Різна форма HDMI-дроти (плоска, тонка, усічена) дозволяє прокладати його під килимами, навколо кутів, не побоюючись пошкодити кабель.
 
Загляньте в наш шоу-рум або залиште заявку в нашому інтернет-магазині в будь-який зручний час, після чого наш менеджер з радістю допоможе Вам визначитися з вибором необхідного товару, включаючи Ваші побажання. Доставка здійснюється в будь-яку точку України.

Даруємо можливість вибрати і придбати Кабелі DVI & HDMI за доступною ціною в онлайн каталозі музичних інструментів ЛюксПро з доставкою в усі міста України. Также, знайди IP-системи оповіщення таких брендів як: BIG, ROXTONE, B&C Speakers. Магазин https://luxpro.ua/ реалізує поставку які проживають в містах: Маріуполь, Херсон, Кропивницький, а також в будь-які регіони України.