Матричні комутатори

Робота з сучасною технікою і апаратурою різного типу вимагає відповідального підходу до вибору допоміжних атрибутів, без яких на сьогоднішній день неможливо уявити собі таку роботу. Недостатньо мати під рукою висококласну акустичну систему або ж відеоапаратуру. Все залежить від безлічі дрібниць, які інтернет-магазин LuxPRO і намагається підібрати для своїх клієнтів для більшого комфорту і зручності в роботі. Дійсно, від, здавалося б, незначної деталі або приладу може залежати весь успіх задуманого підприємства. Тому дуже важливо мати завжди широкі можливості вибору того чи іншого допоміжного атрибута.

Матричні комутатори: основні характеристики асортименту та модельний ряд

Матричні комутатори широко використовуються в комбінації з сучасними акустичними і відеосистемами. Таке обладнання дозволяє в будь-який момент направляти вхідні сигнали різної техніки на власні виходи. Матричні комутатори значно полегшують роботу з акустикою або відеосистемами при проведенні концертів, різних світлових і музичних шоу і т.д. Матричні комутатори також широко використовуються в системах відеоспостереження.
 
Інтернет-магазин LuxPRO підібрав наступний асортимент подібної техніки:
 
• матричний комутатор CV, YC, AV одночасно є комутатором як аудіо так і відеосигналів;
• матричний комутатор DVI з широким функціоналом і граничної продуктивністю роботи;
• матричний комутатор HDMI - дуже поширена модель для роботи з сучасною апаратурою;
• модульний мультиформатний матричний комутатор VS-6464D і VS-3232D, що дозволяє працювати з максимально можливими форматами сучасної апаратури;
• матричний комутатор SDI, HD-SDI, HD-SDI 3G, що дозволяє працювати з апаратурою цифрового відео.

Комутатори матричні від LuxPRO: вигідні пропозиції і демократична ціна

В інтернет-магазині LuxPRO кожен власник сучасної апаратури можна купити комутатор матричного типу для більш комфортної роботи. У нас ви можете замовити товар в будь-який час - для вас завжди працює цілодобова система прийому замовлень в електронній формі. Також LuxPRO пропонує послугу доставки продукції в будь-яку точку країни - максимально швидку, своєчасну і надійну.

Ми рекомендуємо вибрати і замовити Матричні комутатори за кращою вартістю в онлайн каталозі музичних інструментів ЛюксПро з доставкою в усі міста України. Также, подивися Трансляційні підсилювачі звуку таких брендів як: AKG, PROLUM, Cordial. Онлайн каталог LuxPRO привезе жителям регіонів: Маріуполь, Вінниця, Мелітополь, а також в усі регіони України.