USB-кабель

 • Під терміном USB мається на увазі універсальна послідовна шина, що служить для з'єднання периферійних пристроїв обчислювальної техніки. Модифікацією USB є USB 2.0, відмінністю якої від попередньої версії є більш висока швидкість передачі інформації - до 480 Мбіт \ секуду.

 • Що таке USB 2.0?

  Для зв'язування складових частин інтерфейсу USB 2.0 необхідно незамінний становить ланка - USB-кабель. Дані кабелі сумісні з усіма пристроями, що мають пару взаємних USB-роз'ємів типу А і В. Повнорозмірний роз'єм типу В з-за його великих розмірів використовується лише в великогабаритних стаціонарних пристроях, типу сканера, принтера і т.д .; може використовуватися також в ADSL-модеми.

  Особливості кабелів USB 2.0

  До особливостей USB 2.0-кабелів відносяться:
   
  • Підтримка всіх режимів функціонування, запропонованих для пристроїв USB 2.0, а саме: Low-speed (10-1500 Кбіт / c); Full-speed (0,5-12 Мбіт / с); High-speed (25-480 Мбіт / с).
  • Досить широкий спектр дозволів сигналів, підтримуваних даним типом кабелю: 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p;
  • Позолочені роз'єми регламентує високий захист від електромагнітних перешкод і забезпечує максимально якісну передачу сигналу.
  • Подвійне екранування, що складається з алюмінієвої фольги і плетених міді, оберігає передачу сигналу від всіляких перешкод.
  • Маленький діаметр кабелю (близько 5 мм) гарантує високу міцність і гнучкість.
  • Матеріал провідників - безкисневих мідь - захищає кабель від окислення і забезпечує високу якість сигналу, що передається.
  • Покриття ізоляції, що складається з полівінілхлориду (ПВХ) має на увазі високу гнучкість кабелю, а також його стійкість до механічного впливу і електромагнітних завад.
  • Велика довжина кабелю (від 1,5 до 5 метрів) дозволяє виконувати будь-які завдання по з'єднанню периферичних пристроїв зі збереженням всіх характеристик сигналу, незалежно від того, на якій відстані пристрої знаходяться один від одного.
   
  Для того, щоб наші консультанти з радістю допомогли Вам визначитися з вибором необхідного продукту, відвідайте наш шоу-рум або залиште в будь-який зручний для Вас час заявку в нашому інтернет-магазині. Після залишення останньої, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення подробиць, а також доставки, яка здійснюється в будь-яку точку України.
Фільтр
Ціна
 •  —  грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.