USB-кабель

Під терміном USB мається на увазі універсальна послідовна шина, що служить для з'єднання периферійних пристроїв обчислювальної техніки. Модифікацією USB є USB 2.0, відмінністю якої від попередньої версії є більш висока швидкість передачі інформації - до 480 Мбіт \ секуду.

Що таке USB 2.0?

Для зв'язування складових частин інтерфейсу USB 2.0 необхідно незамінний становить ланка - USB-кабель. Дані кабелі сумісні з усіма пристроями, що мають пару взаємних USB-роз'ємів типу А і В. Повнорозмірний роз'єм типу В з-за його великих розмірів використовується лише в великогабаритних стаціонарних пристроях, типу сканера, принтера і т.д .; може використовуватися також в ADSL-модеми.

Особливості кабелів USB 2.0

До особливостей USB 2.0-кабелів відносяться:
 
• Підтримка всіх режимів функціонування, запропонованих для пристроїв USB 2.0, а саме: Low-speed (10-1500 Кбіт / c); Full-speed (0,5-12 Мбіт / с); High-speed (25-480 Мбіт / с).
• Досить широкий спектр дозволів сигналів, підтримуваних даним типом кабелю: 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p;
• Позолочені роз'єми регламентує високий захист від електромагнітних перешкод і забезпечує максимально якісну передачу сигналу.
• Подвійне екранування, що складається з алюмінієвої фольги і плетених міді, оберігає передачу сигналу від всіляких перешкод.
• Маленький діаметр кабелю (близько 5 мм) гарантує високу міцність і гнучкість.
• Матеріал провідників - безкисневих мідь - захищає кабель від окислення і забезпечує високу якість сигналу, що передається.
• Покриття ізоляції, що складається з полівінілхлориду (ПВХ) має на увазі високу гнучкість кабелю, а також його стійкість до механічного впливу і електромагнітних завад.
• Велика довжина кабелю (від 1,5 до 5 метрів) дозволяє виконувати будь-які завдання по з'єднанню периферичних пристроїв зі збереженням всіх характеристик сигналу, незалежно від того, на якій відстані пристрої знаходяться один від одного.
 
Для того, щоб наші консультанти з радістю допомогли Вам визначитися з вибором необхідного продукту, відвідайте наш шоу-рум або залиште в будь-який зручний для Вас час заявку в нашому інтернет-магазині. Після залишення останньої, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення подробиць, а також доставки, яка здійснюється в будь-яку точку України.

Пропонуємо придбати USB-кабель за нормальною вартістю в інтернет каталозі звукового обладнання LuxPRO з доставкою в усі міста України. Также, знайди Лінійні LED прожектори таких брендів як: Panasonic, Behringer, Maxtone. Каталог LuxPRO виробляє доставку клієнтам міст: Харків, Чернігів, Мелітополь, а також в будь-які міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник
Колір
Тип роз'єму