Підсилювач-розподільник YUV

 • Підсилювач розподільник YUV - це спеціалізована установка для посилення і розподілу компонентного відео і стереофонічного, а також цифрового аудіо сигналів. Використовується в разі, якщо Вам необхідно одне джерело сигналу розподілити одночасно на два або більше приймачів - телевізорів, проекторів, аудіо- і відеоплеєрів, ігрових приставок. Володіє дуже високими характеристиками передачі, завдяки яким зберігається первинну якість звуку на кожному приймаючому пристрої.

 • Особливості підсилювачів розподільників YUV

  Компонентний відеосигнал, який подається від одного плеєра на вхід установки, розподіляється на два і більше ідентичних виходів за допомогою RCA роз'ємів. Смуга частот такого роду підсилювачів досягає до 500 МГц в приладах середньої і великої потужності, завдяки чому, оповіщення не піддається спотворення навіть на найвищих розширеннях.
   
  Такого роду устаткування застосовується в студіях відеозапису, монтажу, радіо і телемовлення, а також в студіях тиражування.
   
  Технічні характеристики підсилювачів-розподільників YUV:
   
  • регульовані Y, B-Y, R-Y сигнали;
  • компенсація кабелю АЧХ;
  • наявність прохідних цифрових аудіо входів;
  • харчування від мережі;
  • можливість установки корпусу установки в стійку;
  • широка смуга пропускання - до 510 МГц;
  • сумісність з HDTV.
   
  У комплекті з підсилювачами-розподільниками йдуть джерела живлення і монтажна скоба, для установки в стійку. Прилад має зручні, невеликі габарити і вага, що робить його експлуатацію ще легше і приємніше.
   
  Завдяки широкій смузі пропускання, навіть в найгірших умовах, перехресні перешкоди не перевищують 58 дБ, що гарантує якісне зображення і звук на всіх приймальних приладах, незалежно від їх кількості.
   
  У широкому асортименті нашого магазину, Ви знайдете кращі моделі підсилювачів розподільників від Kramer. Ознайомтеся з усіма позиціями, а наші менеджери допоможуть Вам вибрати відповідну саме Вам модель.
Фільтр
Ціна
 •  —  грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.