Підсилювач-розподільник YUV

Підсилювач розподільник YUV - це спеціалізована установка для посилення і розподілу компонентного відео і стереофонічного, а також цифрового аудіо сигналів. Використовується в разі, якщо Вам необхідно одне джерело сигналу розподілити одночасно на два або більше приймачів - телевізорів, проекторів, аудіо- і відеоплеєрів, ігрових приставок. Володіє дуже високими характеристиками передачі, завдяки яким зберігається первинну якість звуку на кожному приймаючому пристрої.

Особливості підсилювачів розподільників YUV

Компонентний відеосигнал, який подається від одного плеєра на вхід установки, розподіляється на два і більше ідентичних виходів за допомогою RCA роз'ємів. Смуга частот такого роду підсилювачів досягає до 500 МГц в приладах середньої і великої потужності, завдяки чому, оповіщення не піддається спотворення навіть на найвищих розширеннях.
 
Такого роду устаткування застосовується в студіях відеозапису, монтажу, радіо і телемовлення, а також в студіях тиражування.
 
Технічні характеристики підсилювачів-розподільників YUV:
 
• регульовані Y, B-Y, R-Y сигнали;
• компенсація кабелю АЧХ;
• наявність прохідних цифрових аудіо входів;
• харчування від мережі;
• можливість установки корпусу установки в стійку;
• широка смуга пропускання - до 510 МГц;
• сумісність з HDTV.
 
У комплекті з підсилювачами-розподільниками йдуть джерела живлення і монтажна скоба, для установки в стійку. Прилад має зручні, невеликі габарити і вага, що робить його експлуатацію ще легше і приємніше.
 
Завдяки широкій смузі пропускання, навіть в найгірших умовах, перехресні перешкоди не перевищують 58 дБ, що гарантує якісне зображення і звук на всіх приймальних приладах, незалежно від їх кількості.
 
У широкому асортименті нашого магазину, Ви знайдете кращі моделі підсилювачів розподільників від Kramer. Ознайомтеся з усіма позиціями, а наші менеджери допоможуть Вам вибрати відповідну саме Вам модель.

Унікальна можливість підібрати і замовити Підсилювач-розподільник YUV по актуальній ціні в каталозі світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Україні. Также, дивіться Світлодіодні LED прилади таких брендів як: TAMA, Cover, Showtec. Магазин https://luxpro.ua/ привезе покупцям в регіонах: Хмельницький, Рівне, Ужгород, а також інші регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Колір
Кількість входів
Кількість виходів
Гарантія