Продукція для систем Digital Signage

Наявність високоякісної акустичної системи, музичного інструменту - це прекрасно. Однак для досягнення найкращої якості звуку необхідно мати під рукою також і численні прилади, які роблять можливим звести рівень звучання на новий рівень. Більш того, така техніка дозволяє зробити роботу з сучасними системами акустики і музичними інструментами більш комфортною і максимально зручною.

 

Інтернет-магазин LuxPRO є тим місцем, де кожен звукорежисер, музикант знайде для себе ту модель обладнання, яка ідеально впишеться в його плани. Ми підбираємо асортимент виняткової якості - від кращих світових брендів і виробників, які зарекомендували себе з найкращого боку.

Перетворювачі формату і синхропроцессору: основні особливості асортименту і модельний ряд

Основне призначення представленої в даному розділі апаратури - перетворення різних аудіо і відео форматів в необхідні формати для певної роботи. Синхропроцессору і перетворювачі формату дозволяють швидко і надійно перебудуватися в роботу з іншим форматом аудіо або відеоапаратури, що робить роботу більш продуктивною та комфортною. Основний модельний ряд представленої техніки можна виділити в наступних позиціях:
 
• перетворювачі формату CV, YC і YUV - прекрасні моделі, що відрізняються високою швидкістю роботи, дивним функціоналом і якістю самої збірки;
• перетворювачі формату VGA, UVGA і RGBHV - найважливіша апаратура при роботі з сучасними акустичними і відеосистемами;
• перетворювачі цифрового відео формату - найбільш актуальна апаратура в наші дні, яка дозволяє перетворити складні цифрові формати в більш прості формати для комфортної роботи;
• перетворювачі аудіо формату - прекрасна можливість зробити свою роботу з акустикою більш якісної, комфортною і продуктивною.

Перетворювачі формату від LuxPRO: широкий модельний ряд з приємними цінами

Інтернет-магазин LuxPRO дає можливості кожного клієнта відповідального і широкого вибору модельних варіантів перетворювачів форматів. У нас можна замовити високоякісну модель за вигідною ціною - максимально лояльною і демократичною. Купити перетворювач формату - значить забезпечити собі надійність і високу продуктивність роботи.

Ми рекомендуємо Вам вибрати і купити Продукція для систем Digital Signage за доступною вартістю в каталозі інтернет магазину музичних інструментів ЛюксПро з доставкою по Києву. Также, Ви можете купити Контролери для управління світлом таких брендів як: NGS, ROCKBAG, Mott. Онлайн каталог ЛюксПро виконує доставку які проживають в регіонах: Київ, Дніпропетровськ, Кам`янець-Подільський і в будь-яке місто України.