Підсилювач-розподільник HDMI

Підсилювачі-розподільники HDMI забезпечують підключення різних відео-систем, таких як ігрова приставка, відеореєстратор, DVD плеєр, до кількох дисплеям HDTV. Сучасне обладнання від компаній Goldkabel і Kramer подбає не тільки про вашу роботу, але і про дозвілля. Це високошвидкісні пристрої, покликані збільшити число каналів поширення сигналу.

 Якісне зображення на декількох екранах

Прилад містить кілька роз'ємів. Увімкніть ігрову приставку у вхідній порт, а в інші коннектори - монітори. І ви отримаєте на всіх дисплеях однакове зображення. Висока швидкість обробки даних, а також вирівнювання сигналу забезпечують якісну картинку і повноцінний нестислий звук. Зображення на всіх моніторах мають однакові колірні характеристики і дозвіл. У комплект входить кабель HDMI.
 
Підсилювачі-розподільники потрібні скрізь, де необхідно розподіл сигналу від одного входу на декілька виходів. Ці пристрої відрізняються ціною, термінами гарантії, а наявністю післягарантійного сервісу. Наш магазин працює тільки з провідними світовими виробниками комутаційного обладнання. Лідери ринку пропонують високотехнологічну продукцію за демократичними цінами, а також гарантують гідний сервіс.

Чому вигідно з нами співпрацювати

Підсилювачі-розподільники використовуються в телевізійних студіях, системах безпеки, магазинах з продажу цифрової техніки. Скрізь, де потрібна передача одного зображення на кілька екранів необхідно таке обладнання. Дані пристрої не тільки переносять сигнал, але і підсилюють його в разі ослаблення або часткової втрати. Наприклад, при використанні довгого кабелю.
 
Підсилювачі-розподільники сигналу бувають переносними та стаціонарними. Стаціонарні пристрої мають різні способи установки. Наприклад, можливий варіант кріплення до стіни або монтаж на спеціальній підставці.
 
Наші товари випускаються провідними виробниками комутаційного обладнання і протестовані користувачами в усьому світі. Ми продаємо не тільки самі пристрої, але і повний спектр комплектуючих деталей. Також ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців, що стосується монтажу обладнання. Ми співпрацюємо з кращими компаніями-перевізниками. Наші партнери здійснюють надійну і швидку доставку по всіх містах України

Надаємо можливість підібрати і купити Підсилювач-розподільник HDMI за доступною ціною в каталозі інтернет магазину музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою по Україні. Также, знайди Світлодіодний LED завісу, підлогу таких брендів як: MAG, QSC, HALO. Електронний магазин ЛюксПро реалізовує доставку покупцям в містах: Дніпродзержинськ, Кременчук, Луцьк, а також в усі міста України.