Кабель малодимний, без галогеноводородов

Кабель малодимние, без галогеноводородов «VGA» мається на увазі відеоінтерфейс, застосовуваний в відеоадаптерах і моніторах. Які основні характеристики і яке призначення даного виду продукції, в нашому невеликому огляді.

Що таке VGA?

Під поняттям «VGA» мається на увазі відеоінтерфейс, застосовуваний в відеоадаптерах і моніторах. На відміну від попередників, для передачі інформації кольорів використовується сигнал аналогового типу, який також надає можливість використання моніторів з з видеоадаптерами, що містять функцію виведення більшої кількості кольорів. Крім того, застосування сигналу аналогового типу дає можливість використовувати меншу кількість проводів в кабелі. Відеорежим здійснюється за допомогою квадратних пікселів, внаслідок чого, на відміну від попередніх відеоадаптерів, пікселі не витягнуть, а також співвідношення сторін екрану відповідає дозволу. Роз'єм VGA-дроти - 15-контактний субмініатюрний роз'єм, який застосовується для передачі сигналу не тільки на екрани, в конструкцію яких входить електронно-променева трубка, але також і на плазмові і рідкокристалічні екрани.
 
Хоча, в широкий ужиток вже увійшли більше нові інтерфейси передачі сигналу, як DisplayPort, DVI і HDMI, апаратура, в якій застосовується VGA, буде радувати своїх власників безперебійним функціонуванням ще не один рік. Для своєчасної заміни необхідного комплектуючого, фірмою Kramer Electronics триває випуск VGA-шнурів в різних модифікаціях.

Відмінні характеристики VGA-кабелю

Якими ж технічними особливостями володіє VGA-шнур? Особливості полягають в наступному:
 
• Модифікації VGA-кабелю пропонують широкий діапазон довжини - 0,3-30 метрів, що істотно розширює спектр поставлених завдань.
• Для кожної особливості прокладки VGA-проводу запропоновані різні різновиди кабелю, такі як класичні, з'єднувальні і подовжувальні, що мають стандартний або звужений діаметр, з прямим роз'ємом або поверненим на 45-90 градусів.
• Ізоляція VGA-проводу виготовлена ​​без застосування галогенводородов, що забезпечує горіння з відсутністю диму під час спалахів.
• Також класифікація даного типу кабелю представлена ​​перехідним проводом, використовуваного для підключення до пристроїв з BNC або RCA-роз'ємами. Крім того, в наявності також є установчий шнур з розібраних кінців для більш зручної прокладки і вибором вилка \ розетка з обох сторін. Останній тип - VGA-провід з інтегрованими аудіо-і \ або інтернет-кабелями, що дає можливість обійтися при прокладці лише одним проводом.
 
Загляньте в наш шоу-рум або в наш інтернет-магазин, в яких наші консультанти із задоволенням допоможуть Вам вибрати потрібний товар з урахуванням Ваших побажань і бюджету. Крім того, можна зв'язатися безпосередньо з менеджером, з яким можна уточнити умови доставки, яка проводиться в будь-яке місто України.

Ми рекомендуємо Вам підібрати і замовити Кабель малодимний, без галогеноводородов по виправданій ціні в інтернет магазині звукового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок України. Также, поглянь світлофільтри таких брендів як: GATOR, Dell, Pro-Ject. Електронний каталог https://luxpro.ua/ привезе клієнтам міст: Суми, Хмельницький, Тернопіль і в ін. регіони України.