Перетворювачі формату і синхропроцессору

 • Наявність високоякісної акустичної системи, музичного інструменту - це прекрасно. Однак для досягнення найкращої якості звуку необхідно мати під рукою також і численні прилади, які роблять можливим звести рівень звучання на новий рівень. Більш того, така техніка дозволяє зробити роботу з сучасними системами акустики і музичними інструментами більш комфортною і максимально зручною.
 •  

  Інтернет-магазин LuxPRO є тим місцем, де кожен звукорежисер, музикант знайде для себе ту модель обладнання, яка ідеально впишеться в його плани. Ми підбираємо асортимент виняткової якості - від кращих світових брендів і виробників, які зарекомендували себе з найкращого боку.

  Перетворювачі формату і синхропроцессору: основні особливості асортименту і модельний ряд

  Основне призначення представленої в даному розділі апаратури - перетворення різних аудіо і відео форматів в необхідні формати для певної роботи. Синхропроцессору і перетворювачі формату дозволяють швидко і надійно перебудуватися в роботу з іншим форматом аудіо або відеоапаратури, що робить роботу більш продуктивною та комфортною. Основний модельний ряд представленої техніки можна виділити в наступних позиціях:
   
  • перетворювачі формату CV, YC і YUV - прекрасні моделі, що відрізняються високою швидкістю роботи, дивним функціоналом і якістю самої збірки;
  • перетворювачі формату VGA, UVGA і RGBHV - найважливіша апаратура при роботі з сучасними акустичними і відеосистемами;
  • перетворювачі цифрового відео формату - найбільш актуальна апаратура в наші дні, яка дозволяє перетворити складні цифрові формати в більш прості формати для комфортної роботи;
  • перетворювачі аудіо формату - прекрасна можливість зробити свою роботу з акустикою більш якісної, комфортною і продуктивною.

  Перетворювачі формату від LuxPRO: широкий модельний ряд з приємними цінами

  Інтернет-магазин LuxPRO дає можливості кожного клієнта відповідального і широкого вибору модельних варіантів перетворювачів форматів. У нас можна замовити високоякісну модель за вигідною ціною - максимально лояльною і демократичною. Купити перетворювач формату - значить забезпечити собі надійність і високу продуктивність роботи.

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.