KVM перемикач (система безпеки)

Перемикач KVM - елемент системи безпеки, який виконує комутацію пристроїв з одним входом і виходом на одночасно кілька комп'ютерів.

KVM перемикач (система безпеки): характеристики, модельний ряд

KVM перемикач призначений для під'єднання клавіатури, відео апаратури і комп'ютерної миші.
Використання високоякісних комплектуючих, компактний дизайн корпусу дозволяють домогтися надійної ізоляції для кращої передачі даних. Пристрій такого типу дозволяє домогтися максимальної швидкості обробки інформації.
 
Сучасні моделі KVM перемикачів коммутируют сигнал не тільки між монітором, клавіатурою і мишкою, а також USB портом і звуковий колонкою. Даний прилад спеціально розроблений для попередження помилок в відключених пристроях.

Модельний ряд KVM перемикачів і їх ключова особливість

SM20N-3
 
Комутатор оснащений двома портами для обміну сигналом між пристроями: миша, клавіатура, відео апаратура, колонка, USB. Завдяки високому рівню безпеки підключення всі входи захищені від злому і впливу вірусного ПЗ. Сертифікований профіль захисту гарантує безпечне середовище для всіх пристроїв мережі і контроль за їх роботою. RS40N
Пристрій для зчитування карт працює на МультиДоменні основі для можливості перемикання між 4 комп'ютерами одночасно. USB роз'єм дозволяє зручно підключати прилад і вести аутентифікацію (перевірку безпеки) всіх даних. Всі входи оснащені ізоляцією проти зломів для захисту персональних даних, в разі підключення до неперевіреною комп'ютера. Будь-які несанкціоновані дії призводять до блокування даних і видалення їх з пам'яті пристрою.
 
N204
 
Комутаційне пристрій для перемикання між 4 портами. Компактний корпус дозволяє розміщуватися на багатьох стандартних стійках. Прилад універсально підійде для використання в приватних, а також комерційних, виробничих і ділових цілей. Наявність фільтра для підключення USB дозволяє виконати дозвіл або блокування обраного USB пристрої для захисту персональних даних.
 
K302 2х1
 
Комутатор призначений для прийому USB і аудіо сигналу. З його допомогою можливо захистити систему від витоку даних при підключенні периферійних пристроїв. Управління пристроєм ведеться за допомогою зручних кнопок на панелі. Можлива робота з багатьма операційними системами без необхідності їх установки.

Ми пропонуємо підібрати і придбати KVM перемикач (система безпеки) по виправданій вартості в інтернет магазині світлового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, замов регулятори звуку таких брендів як: New Light, Tascam, STAGG. Електронний каталог https://luxpro.ua/ реалізує доставку клієнтам міст: Миколаїв, Черкаси, Кременчук, а також в будь-які регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн