Підсилювач-розподільник композитних відеосигналів (CV)

 • Підсилювачі розподільники відеосигналу - це технічне обладнання для прийняття одного входу композитної відеосигналу і розподіляє його на кілька різних приймальних пристроїв для відображення. Відеосигнал може прийматися від програвача, кабельного або супутникового телебачення, медіа або цифрового плеєра, проектора та інших медіа пристроїв. Система посилення сигналу використовується для якісної передачі сигналу, без перешкод через оптичний канал або кабель. Ідентичні виходи забезпечують якісне відтворення композитного відеосигналу на всіх підключених пристроях.

 • Підсилювач розподільник композитного відеосигналу

  Відеораспределітелі застосовуються в кабельному телебаченні, в системах безпеки і відеоспостереження, в навчальних закладах та демонстраційних залах. Пристрої також оснащені адаптерами для низького споживання електроенергії і корпусами з антистатиком.
   
  Технічні характеристики підсилювачів розподільників композитного відео:
   
  • смуга пропускається відеосигналу від 350 до 450 МГц;
  • перетворення нессіметрічним сигналу в симетричний;
  • регулювання посилення;
  • наявність індикатора відсутності сигналу на передній панелі пристрою;
  • контроль АЧХ;
  • BNC і RCA роз'єми для підключення джерел відео і аудіо;
  • наявність коаксального або оптичного кабелю для цифрового сигналу.
   
  Існує ряд моделей великої потужності, які ідеально підходять для малого бізнесу - ресторанів, кафе, барів і готелів. Вони можуть передавати сигнал на 10 моніторів, телевізорів і проекторів, на відстань до 450 метрів, без втрати його якості.
   
  Приємним бонусом до високої потужності і віддачі приладів є те, що вони малочутливі до імпульсних перешкод і располюсовке - неправильного підключення кабелів. Це забезпечує їх безперебійну роботу на тривалий термін.
   
  Наша фірма пропонує споживачам тільки якісну і оригінальну техніку, а наші фахівці завжди готові проконсультувати Вас і відповісти на всі запитання по телефонах, вказаних в розділі «Контакти».
Фільтр
Ціна
 •  —  грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.